Zamknij

Opole 2019: Stachursky wystąpił i zszokował wyglądem. Drastycznie schudł [FOTO]

Piotr Krajewski
16.06.2019 23:09
Opole 2019 Stachursky wystąpił zszokował wyglądem bardzo schudł foto
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Stachursky wystąpił na festiwalu Opole 2019. W trakcie niedzielnego koncertu zaśpiewał swój wielki przebój „Typ niepokorny”. Widzowie zwrócili jednak przede wszystkim uwagę na obecny wygląd Stachursky’ego. Artysta mocno schudł i wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

Stachursky na festiwalu Opole 2019. Drastycznie schudł i zszokował wyglądem

Stachursky pojawił się na festiwalu Opole 2019, gdzie wystąpił podczas koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI”. Na scenie zaprezentował utwór „Typ niepokorny”, jeden ze swoich największych przebojów.

Wielu internautów zaskoczył jednak dzisiejszy wygląd Stachursky’ego. Okazuje się, że 53-letni wokalista przeszedł sporą metamorfozę i bardzo zmienił się na przestrzeni lat. Widzowie zwrócili uwagę na bardzo szczupłą, wręcz niepokojąco wyglądającą sylwetkę Jacka Łaszczoka. Niektórzy przywołali ponownie jego słynną wypowiedź sprzed lat, kiedy wyznał w jednym z wywiadów, że żywi się głównie energią słoneczną. Czy obecny wygląd Stachursky i wyjątkowo szczupła sylwetka mogą niepokoić? Oceńcie sami.

„Typ niepokorny”, „Jedwab”, „Z każdym Twym oddechem” czy „Zostańmy Razem” – te przeboje Stachursky’ego cieszyły się kiedyś ogromną popularnością. Artysta, który debiutował w 1994 roku, ma na swoim koncie kilka platynowych i złotych płyt.

Jego ostatni solowy album został wydany w 2012 roku. Nie oznacza to jednak, że Stachursky zrezygnował z muzyki. W ostatnim czasie artysta wydał kilka nowych singli. 

RadioZET.pl/PK