Zamknij

Opole 2020: Justyna Steczkowska jako blondynka. Fani w szoku: "Jak Lady Gaga"

07.09.2020 09:36
Justyna Steczkowska
fot. VIPHOTO/East News

Opole 2020 pełne niespodzianek. W trakcie festiwalu nie zabrakło wielu zaskakujących momentów. Jednym z nich była niesamowita metamorfoza Justyny Steczkowskiej, która zszokowała fanów. Piosenkarka pojawiła się w Opolu w jasnych blond włosach. Internauci porównali ją do Lady Gagi.

Justyna Steczkowska pojawiła się na festiwalu Opole 2020, gdzie świętowała 25 lat działalności muzycznej. Specjalnie dla fanów, opolskiej publiczności i widzów przed telewizorami zaśpiewała swoje największe przeboje.

48-letnia piosenkarka pojawiła się w Opolu w zaskakującej fryzurze. Zaprezentowała się w jasnych blond włosach. Niesamowita metamorfoza Justyny Steczkowskiej natychmiast zwróciła uwagę internautów, którzy zaczęli porównywać ją do Lady Gagi i Kylie Jenner.

Opole 2020: Justyna Steczkowska jako blondynka na festiwalu. Metamorfoza piosenkarki

Justyna Steczkowska w nowej odsłonie na festiwalu w Opolu. W trakcie drugiego dnia imprezy zaskoczyła wszystkich fryzurą. Słynąca ze swoich ciemnych włosów artystka postawiła tym razem na jasny blond.

Nowy wizerunek zaprezentowała zarówno na ściance fotoreporterskiej, jak również podczas swojego sobotniego występu. Justyna Steczkowska zaśpiewał w Opolu wyjątkowy medley z utworami „Oko za oko”, „Dziewczyna szamana”, „Za karę” i coverem „Boskie Buenos” Maanamu.

Szybko jednak okazało się, że nowa fryzura Justyny Steczkowskiej to jedynie peruka. Podczas kolejnego dnia festiwalu Opole 2020 artystka pojawiła się już w swoich słynnych ciemnych włosach. Tym razem na scenie zaprezentowała nietypową wersję „Takie tango” Budki Suflera, która była częścią koncertu poświęconego zmarłemu Romualdowi Lipce.