Zamknij

Orange Warsaw Festival 2018: poznaliśmy nowe gwiazdy imprezy!

Redakcja
14.05.2018 16:33
Orange Warsaw Festival 2018: poznaliśmy nowe gwiazdy imprezy!
fot. mat. prasowe

Nines, O.S.T.R., Sonar i BARANOVSKi kolejnymi gwiazdami Orange Warsaw Festival 2018, podczas którego wystąpią m.in. Sam Smith, Dua Lipa czy Florence and the Machine. Muzyczna impreza pod patronatem Radia ZET odbędzie się w dniach 1-2 czerwca.

Brytyjski raper Nines i O.S.T.R. wystąpią w trakcie tegorocznego Orange Warsaw Festival. To nie pierwsi przedstawiciele hip-hopu, którzy znaleźli się w line-upie festiwalu. Na scenie pojawią się także Rasmentalism i Taco Hemingway.

Na Orange Warsaw Festival 2018 wystąpią również warszawscy muzycy: zespół Sonar i BARANOVSKi. Wszystko dzięki głosowaniu publiczności podczas sobotniej Rozgrzewki nad Wisłą. Artyści wystąpią na „Warsaw Stage”.

Orange Warsaw Festival 2018: wykonawcy, data

Jedenasta już edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 1-2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

  • 1 czerwca: Sam Smith, LCD Soundsystem, Dua Lipa, Ralph Kaminski, Rasmentalism
  • 2 czerwca: Florence and the Machine, Tyler the Creator, Taco Hemingway, Axwell Λ Ingrosso, Mela Koteluk, The Dumplings

W trakcie ostatniego Orange Warsaw Festival wystąpili m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Martin Garrix i Natalia Nykiel. Na festiwalu bawiło się ponad 50 tysięcy osób.