Zamknij

Organek i OSTR w singlu „To nie miało prawa się stać”. Piosenka z filmu „Piłsudski” [WIDEO]

Piotr Krajewski
29.07.2019 15:24
Organek OSTR To nie miało prawa się stać piosenka z filmu Piłsudski teledysk wideo
fot. Youtube

Organek i OSTR wydali nową piosenkę „To nie miało prawa się stać”. Wspólny singiel promuje film „Piłsudski”, który już we wrześniu wejdzie do polski kin. Zobaczymy w nim m.in. Borysa Szyca, Magdalenę Boczarską i Marię Dębską.

To nie miało prawa się stać: piosenka z filmu Piłsudski. Nowy singiel Organka i OSTR

Organek i OSTR zaprezentowali wspólny singiel zatytułowany „To nie miało prawa się spać”, który jest piosenką tytułową do filmu „Piłsudski” z Borysem Szycem w roli głównej.

Piosenka tytułowa do filmu „Piłsudski” to umiejętne połączenie nowoczesnych konwencji, od silnego rockowego riff, poprzez rap, na filmowej balladzie skończywszy. Komponując ten utwór, chciałem oddać zarówno ducha mocno sensacyjnej historii, której pierwszoplanową postacią jest młody Marszałek, jej wolnościowy, romantyczny etos, ale też nawiązać do teraźniejszości wskazując na dość niespokojny charakter naszych czasów — mówi Tomasz Organek o piosence „To nie miało prawa się stać” z OSTR.

Do internetu trafił także oficjalny teledysk promujący nowy singiel „To nie miało prawa się stać”. W klipie możemy zobaczyć wiele kadrów z filmu „Piłsudski”.

Film „Piłsudski”: kiedy premiera w kinach?

Premierę filmu „Piłsudski” w kinach zaplanowano na 13 września. Oprócz wspomnianego Borysa Szyca, na ekranie zobaczymy także m.in. Magdalenę Boczarską, Marię Dębską, Józefa Pawłowskiego, Jana Marczewskiego, Kamila Szeptyckiego, Kamila Szeptyckiego i Marcina Hycnara.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK