Zamknij

Organek w „Coolturalnym Wieczorze”. Nowy singiel „Walcz” porusza ważny problem [WIDEO]

12.01.2021 09:42
Organek Coolturalny Wieczór
fot. Radio ZET

Tomasz Organek był gościem "Coolturalnego Wieczoru" w Radiu ZET. W trakcie rozmowy z Tomaszem Kasprzykiem artysta opowiedział m.in. o trudnym życiu w pandemii i nadziejach na 2021 roku. Wyznał, że kilka miesięcy temu zmagał się z koronawirusem. Organek zdradził także, kiedy ukaże się nowa płyta zespołu. Nawiązał również do swojego ostatniego singla "Walcz", który wspiera niezwykle ważną akcję informacyjną Fundacji Człowiek.

Kwartet Organek powrócił z nowym singlem „Walcz”, o którym lider zespołu opowiedział w trakcie rozmowy z Tomaszem Kasprzykiem w Radiu ZET. Piosenka jest częścią akcji informacyjnej Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym, w tym poszkodowanym w wyniku obecnej epidemii COVID-19.

Organek w nowym singlu "Walcz". Piosenka wspiera akcję informacyjną Fundacji Człowiek

Singiel "Walcz" zapowiada nową płytę zespołu, która ukaże się już wkrótce. W "Coolturalnym Wieczorze" Tomasz Organek zdradził, że premiera albumu odbędzie się w marcu lub kwietniu tego roku. Reżyserem teledysku do utworu „Walcz” jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. Wśród aktorów zaproszonych do teledysku jest Eliza Rycembel.

Walcz to piosenka o nas wszystkich, czyli o ludziach, którym ostatni rok dał w kość. Ale wychodzimy z niego mocniejsi, bo walka jest wpisana w naszą tożsamość. Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę „świata” zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego. Wraz z Fundacją Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich. Stworzyliśmy mapę sprawdzonych adresów do specjalistów, terapeutów, która to mapa cały czas będzie się jeszcze zapełniała kolejnymi adresami

Tomasz Organek o singlu

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK