Teraz gramy

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają „Shallow” na gali

05.02.2019 11:24

Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią na Oscarach 2019. Para zaśpiewa razem „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy”. Będzie to pierwszy wspólny występ na żywo piosenkarki i aktora transmitowany w telewizji. Amerykańska Akademia Filmowa potwierdziła, że wszystkie nominowane do Oscara 2019 piosenki zostaną wykonane na gali.

Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią na Oscarach 2019 fot. Youtube (FilmIsNow Movie Trailers)

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią na gali

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają razem na gali Oscarów 2019. Para zaprezentuje „Shallow”, piosenkę ze świetnie przyjętego filmu „Narodziny gwiazdy”, w którym oboje zagrali główne role. Autorami kawałka są Gaga, Mark Ronson, Anthony Rossomando i Andrew Wyatt.

Będzie to pierwszy transmitowany na żywo występ z tym utworem. Niedawno Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali razem „Shallow” na koncercie artystki w Las Vegas.

Przebój jest nominowany do Oscarów 2019 w kategorii najlepsza piosenka” i jest głównym faworytem do zwycięstwa. Wcześniej „Shallow” zostało już nagrodzone prestiżowym Złotym Globem.

ZOBACZ TEŻ: Złote Globy 2019: „Shallow” najlepszą piosenką. Lady Gaga popłakała się! [WIDEO]

Amerykańska Akademia Filmowa poinformowała także, że wszystkie nominowane w tym roku utwory zostaną zaprezentowane na żywo na gali Oscarów 2019. Są to m.in. kompozycje z filmów „Czarna pantera”, „Mary Poppins powraca” i „Ballada o Busterze Scruggsie”.

Warto dodać, że Lady Gaga i Bradley Cooper otrzymali także nominacje do Oscarów 2019 w głównych kategoriach aktorskich.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń