Zamknij

Oscary 2019: Queen i Adam Lambert wystąpią w trakcie gali

Redakcja
19.02.2019 10:43
Oscary 2019: Queen i Adam Lambert wystąpią w trakcie gali
fot. Slawomir Bernas/East News

Zespół Queen wystąpi na gali Oscary 2019. Wraz z muzykami na scenie pojawi się Adam Lambert, który od wielu lat współpracuje z grupą. To nie będzie jednak jedyny występ tego wieczoru. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także m.in. Lady Gagę i Bradleya Coopera czy Kendricka Lamara.

Oscary 2019: Queen i Adam Lambert wystąpią na gali

Zespół Queen zagra na gali Oscary 2019, która już w niedzielę odbędzie się w Los Angeles — poinformowała oficjalnie Amerykańska Akademia Filmowa.

Występ legendarnej grupy z wokalistą Adamem Lambertem jest związany z wielkim sukcesem filmu „Bohemian Rhapsody”. Produkcja opowiadająca historię Queen ma aż pięć nominacji, w tym w najważniejszej kategorii „najlepszy film”. O statuetkę dla najlepszego aktora będzie walczył także Rami Malek, odtwórca roli Freddy'ego Mercury’ego.

>> Oscary 2019 transmisja online i w TV: gdzie i o której oglądać w Polsce?

Na ten moment nie wiadomo, jakie piosenki Queen usłyszymy w trakcie gali Oscary 2019. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to medley hitów, które usłyszeliśmy w filmie „Bohemian Rhapsody”.

Oscary 2019: kto wystąpi w trakcie gali?

Queen to nie jedyny zespół, który wystąpi na gali Oscary 2019. Wiadome już, że na scenie zaprezentują się wszyscy nominowani w kategorii „najlepsza piosenka”. Widzowie zobaczą występy Lady Gagi i Bradleya Coopera („Shallow”), Kendricka Lamara i SZA („All The Stars”), Jennifer Hudson („I’ll Fight”), Bette Midler („The Place Where Lost Things Go”) oraz Davida Rawlings i Gillian Welch („When a Cowboy Trades His Spurs for Wings”).

>> Oscary 2019 - FAWORYCI: kto ma największą szansę na statuetkę? [TYPY]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK