Zamknij

Oscary 2019: „Shallow” najlepszą piosenką. Lady Gaga we łzach [WIDEO]

Redakcja
25.02.2019 05:07
Oscary 2019 „Shallow” najlepszą piosenką. Lady Gaga we łzach popłakała się na scenie WIDEO
fot. Twitter screen

Poznaliśmy wyniki Oscarów 2019 za utwór roku. Statuetka w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do Lady Gagi za przebój „Shallow”, który pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka nie ukrywała wzruszenia i popłakała się na scenie.

Oscary 2019: najlepsza piosenka — „Shallow” Lady Gaga

Wyniki Oscarów 2019 za nami. Prestiżowa statuetka w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do Lady Gagi za przebój „Shallow”. Utwór promował hitowy film „Narodziny gwiazdy”, w którym piosenkarka wystąpiła u boku Bradleya Coopera.

Za piosenkę „Shallow” zostali nagrodzeni także współtwórcy: Mark Ronson, Anthony Rossomando, Andrew Wyatt. Przypomnijmy, że przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera otrzymał już wcześniej m.in. Złotego Globa 2019.

>> QUIZ: Jak dobrze znasz "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera?

Po odczytaniu wyników Oscarów 2019 Lady Gaga nie ukrywała ogromne wzruszenia. Piosenkarka popłakała się i wygłosiła piękną przemowę, w której podziękowała m.in. Bradleyowi Cooperowi.

Pracowałam ciężko przez wiele lat i nie chodzi tu o wygrywanie. Chodzi o niepoddawanie się. Jeśli marzysz o czymś, walcz o to. Pasja wymaga dyscypliny. Nie chodzi o to, jak wiele razy Cię odrzuca i jak wiele razy upadniesz lub zostaniesz pobity. Ważne, ile razy się podnosisz, jak bardzo jesteś dzielny i idziesz dalej. Dziękuję — powiedziała Lady Gaga.

W trakcie Oscarów 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali razem „Shallow”.

Statuetki w kategorii „najlepsza piosenka” są przyznawane podczas Oscarów nieprzerwanie od 1934 roku. W ostatnich latach tę prestiżową nagrodę otrzymały utwory, takie jak „Skyfall”, „City of Stars”, „Writing's on the Wall” czy „Jai Ho”. 

Zobacz także

RadioZET.pl/PK