Zamknij

Ostatnie zdjęcie Kory przed śmiercią. Opublikowała je w swoje urodziny! [FOTO]

Redakcja
31.07.2018 10:13
Kora
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Wiele osób wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Kory. Charyzmatyczna liderka zespołu Maanam odeszła 28 lipca w wieku 67 lat. Dziś przypominamy ostatnie zdjęcie piosenkarki, którym podzieliła się z fanami. Fotografię opublikowała w swoje urodziny, na kilka tygodni przed śmiercią.

Ostatnie zdjęcie Kory przed śmiercią

Mimo że od wielu lat Kora zmagała się z rakiem, starała się nigdy nie pokazywać po sobie trudności związanych z ciężką chorobą. Pozostawała pozytywna i zawsze była sobą.

ZOBACZ TEŻ: Hołd dla zmarłej Kory w kościele. Ksiądz zagrał jej hit! [WIDEO]

W czerwcu Kora świętowała 67. urodziny. To właśnie wtedy opublikowała w mediach społecznościowych swoje ostatnie zdjęcie przed śmiercią, którym chciała podziękować fanom za wszystkie życzenia. Na fotografii widzimy piosenkarkę bardzo kolorowo ubraną i w ekstrawaganckich okularach.

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła w sobotę, 28 lipca. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od wielu lat zmagała się z chorobą nowotworową. Odeszła w swoim domu leżącym na ukochanym Roztoczu w województwie lubelskim.

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK