Zamknij

„Kawał g****”: Marilyn Manson ostro o Justinie Bieberze. Będzie konflikt?

Redakcja
14.09.2017 12:39
„Kawał g****”: Marilyn Manson ostro o Justinie Bieberze. Będzie konflikt?
fot. EAST NEWS/SIPA PRESS, Bill Leslie / Splash News / EAST NEWS

Jeszce niedawno Justin Bieber chętnie pokazywał się w koszulkach z podobizną Marilyna Mansona. Kanadyjczyk zaczął nawet sprzedawać przerobione t-shirty z Amerykaninem podczas swojej ostatniej trasy koncertowej. Okazuje się, że dobre kontakty obu artystów skończyły się przez jedną z wypowiedzi Biebera.

W trakcie trasy „Purpose World Tour” Justin Bieber prowadził sprzedaż ubrań, w tym także różnych koszulek. Jedną z nich był t-shirt, na którym znalazło się zdjęcie Mansona i jego znany tekst „Bigger Than Satan”. Ubranie można było zakupić za blisko 200 dolarów. Artysta występował również z tą koszulką podczas koncertów.

Bieber
fot. Ronin 47/London Entertainment/EAST NEWS

Szybko okazało się, że Justin i firma desingerska bezprawnie użyli wizerunku Amerykanina na swoich koszulkach. Bieber miał na sobie wspomniany t-shirt podczas pierwszego spotkania z rockową gwiazdą. Marilyn przytoczył w nowym wywiadzie dla Consequence of Sound kontrowersyjną wypowiedź Kanadyjczyka.

- Powiedział wtedy do mnie „Dzięki mnie znów się liczysz”. Popełnił błąd mówiąc mi coś takiego. Okazał się być prawdziwym kawałem g****, zachowując się arogancko w stosunku do mnie – powiedział Manson i przyznał, że postanowił się zemścić: - Kolejnego dnia powiedziałem mu, że będę na jego próbie w Staples Center, żeby zaprezentować „Beautiful People”. Był na tyle głupi i uwierzył, że naprawdę się pojawię.

Marilyn potwierdził, że udało się dojść do porozumienia w kwestiach finansowych z managementem Biebera. Mansonowi wypłacono odszkodowanie.

RadioZET.pl/people.com/consequenceofsound.net/PK

Marynarki męskie bez pełnego garnituru z różnych materiałów