Zamknij

Oto, co dzieje się, kiedy w radiu gramy „Despacito”. To wideo podbija internet!

Redakcja
22.06.2017 09:57
Oto, co dzieje się, kiedy w radiu gramy „Despacito”. To wideo podbija internet!
fot. Facebook / 9GAG / Raisin Production

Mimo że lato dopiero co się zaczęło, największy wakacyjny przebój jest już chyba wybrany. „Despacito” podbija cały świat. Nucą to teraz po prostu wszyscy. Jesteście ciekawi, jak zachowują się inni, kiedy ten wielki hit grają w radiu? Sami zobaczcie!

Krótkie wideo autorstwa Raisin Production staje się internetowym hitem. Filmik obejrzano już ponad 20 milionów razy. Też tak macie, kiedy słyszycie „Despacito” w radiu?

Utwór Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee to murowany kandydat na przebój lata 2017. W latynoskiej piosence zakochały się miliony fanów muzyki na całym świecie. Uwielbiają ją także nasi słuchacze. Na przebój możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET i w specjalnej sondzie, w której wybieramy utwór tegorocznych wakacji.

Zastanawialiście się jednak kiedykolwiek, o czym jest ta piosenka? Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy tekst.

„Despacito” podbija Youtube

W poniedziałek informowaliśmy o wielkim rekordzie portorykańskiego hitu Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee w serwisie Youtube. Teledyskowi udało się najszybciej w historii przebić magiczną granicę 2 miliardów wyświetleń, a już najprawdopodobniej w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii internetu.

RadioZET.pl/9GAG/PK