Zamknij

Ozzy Osbourne ma Parkinsona i chodzi o lasce. Najnowsze zdjęcia zaniepokoiły fanów [FOTO]

09.09.2020 14:37
Ozzy Osbourne
fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Ozzy Osbourne zmaga się z chorobą Parkinsona. Przez ostatnie miesiące legendarny muzyk poddawał się specjalistycznemu leczeniu. Najnowsze zdjęcia wokalisty Black Sabbath zaniepokoiły jednak jego fanów. Ozzy Osbourne pojawił się publicznie w siwych włosach i nie mógł poruszać się o własnych siłach.

Ozzy Osbourne choruje na Parkinsona. Artysta poinformował o swojej chorobie na początku 2020 roku w jednym z telewizyjnych wywiadów.

W ostatnich miesiącach wokalista Black Sabbath nie pojawiał się publicznie i skupił się na intensywnym leczeniu. Do internetu trafiły ostatnio najnowsze zdjęcia Ozzy’ego Osbourne’a. Trzeba przyznać, że legendarny artysta nie wygląda dobrze. Pojawiły się u niego problemy z chodzeniem.

Ozzy Osbourne ciężko choruje. Najnowsze zdjęcia zaniepokoiły fanów

Ozzy Osbourne jest w złym stanie? Fani zaczęli się niepokoić o gwiazdora po tym, jak w sieci pojawiły się jego najnowsze zdjęcia.

71-latek w siwych włosach został sfotografowany przez jednego z fotoreporterów, kiedy wychodził z samochodu. U artysty występują coraz większe problemy z chodzeniem. Wokalistka Black Sabbath musi poruszać się o lasce.

Ozzy Osbourne ma chorobę Parkinsona

Ozzy Osbourne poinformował, że chorobę Parkinsona zdiagnozowano u niego w lutym 2019 roku. Kilka miesięcy temu miał wyjechać do Szwajcarii, gdzie planował rozpocząć specjalistyczną terapię.

Przez pandemię koronawirusa wyjazd nie doszedł jednak do skutku, a Osbourne musiał poddać się leczeniu w Stanach Zjednoczonych.