Zamknij

Ozzy Osbourne ma problemy ze zdrowiem. Jest komentarz jego żony

Piotr Krajewski
10.04.2019 12:21
Ozzy Osbourne ma problemy ze zdrowiem żona Sharon Osbourne komentuje
fot. AFP/EAST NEWS

Ozzy Osbourne zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W związku z kłopotami ze zdrowiem artysta był zmuszony przesunąć wszystkie zaplanowane koncerty. Na temat obecnego stanu gwiazdy rocka wypowiedziała się jego żona i menadżerka Sharon Osbourne.

Ozzy Osbourne ma problemy ze zdrowiem. Komentarz jego żony

Ozzy Osbourne musiał przesunąć wszystkie tegoroczne koncerty z powodu problemów zdrowotnych. Kilka miesięcy temu artysta zrezygnował z koncertowania w Australii i Azji. Teraz przesunięto także występy w Europie i Ameryce Północnej. Zgodnie z najnowszymi informacji koncerty mają odbyć się w 2020 roku.

Informacja o złym stanie gwiazdy rocka zaniepokoiła jednak jego fanów. Głos w sprawie kłopotów zdrowotnych lidera legendarnej grupy Black Sabbath zabrała jego żona i menadżerka Sharon Osbourne. Artysta ostatnio zmagał się z grypą, zapaleniem oskrzeli oraz zapaleniem płuc. Przez jakiś czas przebywał w szpitalu. Po powrocie do domu doszło do wypadku. 70-latek się przewrócił.

Upadł w środku nocy — zdradziła Sharon Osbourne w trakcie programu „The Talk” i przyznała, że upadek miał poważne konsekwencje.

Wiele lat temu muzyk miał wypadek motocyklowy, po którym leżał w śpiączce przez kilka dni. Aby pomóc artyście wrócić do sprawności, lekarze musieli operacyjnie wstawić w jego ciało metalowe elementy. W wyniku wypadku w domu pręty się przemieściły. Trzeba było więc je usunąć.

Odnowiły mu się kontuzje pleców, szyi i ramion — powiedziała żona Ozzy’ego Osbourne’a i dodała: — Czuje się okropnie. Powtarza, że występowanie na scenie to jedyna rzecz, którą dobrze robi w życiu.

Artysta opublikował także własne oświadczenie, w którym przeprosił wszystkich fanów i przyznał, że jest załamany odwołanymi koncertami. Podziękował również za wsparcie.

Chcę, abyście wiedzieli, że każdego dnia czuję się lepiej. Wyzdrowieję w pełni i dokończę trasę koncertową. Wrócę! — napisał.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/loudwire.com/PK