Zamknij

Ozzy Osbourne musi przejść poważną operację. Ciąg dalszy problemów muzyka ze zdrowiem

17.09.2021 11:53
Ozzy Osbourne
fot. Rex Features/East News

Ozzy Osbourne musi przejść poważną operację. Muzyk Black Sabbath od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Teraz czeka go trudny zabieg szyi i kręgosłupa.

Ozzy Osbourne to legenda rocka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W ostatnich latach gwiazdor Black Sabbath ma jednak poważne problemy, aby kontynuować karierę muzyczną. Wszystko z powodu kłopotów ze zdrowiem.

Muzyk walczy z chorobą Parkinsona. Zmaga się również z bólem pleców i karku, który jest spowodowany kontuzjami sprzed lat. Żona Ozzy’ego Osbourne’a poinformowała właśnie, że czeka go poważna operacja.

Zobacz także:  Te gwiazdy muzyki są ciężko chore [ZDJĘCIA]

Ozzy Osbourne musi przejść poważną operację kręgosłupa

Ozzy Osbourne przejdzie operację szyi i kręgosłupa. Poważny zabieg jest konieczny, ponieważ w wyniku upadku w 2019 roku wszczepione w jego ciało śruby przemieściły się, co wywołało kolejne ogromne problemy z poruszaniem się. Kilkanaście lat temu lekarze musieli wkręcić metalowe elementy z powodu wypadku artysty na quadzie.

Sharon Osbourne, żona Ozzy’ego, poinformowała o zbliżającej się operacji męża w rozmowie z "Daily Mail". Niewykluczone, że udana operacja pozwoli muzykowi wrócić do koncertowania.

Najbardziej ekscytuje mnie powrót męża na scenę. Modlę się o to. On tęskni za przyjaciółmi, muzykami. To jego partnerzy. Tęskni za tym życiem – powiedziała Sharon.

Najbliższe koncerty Black Sabbath są zaplanowane na styczeń 2022 roku.

RadioZET.pl/loudwire.com