Pamiętacie wielki przebój „One Day”? Asaf Avidan wystąpi w Polsce! [GDZIE, KIEDY, BILETY]

05.07.2017 16:53

Izraelski artysta wraca do Polski. Autor hitowego „One Day / Reckoning Song” zagra jesienią dwa koncerty w naszym kraju.

Pamiętacie wielki przebój „One Day”? Asaf Avidan wystąpi w Polsce! [GDZIE, KIEDY, BILETY] fot. Youtube (Asaf Avidan)

Asaf Avidan odwiedził ostatni raz Polskę jesienią zeszłego roku. Wystąpił wtedy w Gdańsku, Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu.

Izraelska gwiazda rocka, folku i bluesa pojawi się ponownie w naszym kraju już pod koniec tego roku. Artysta będzie promował wtedy swój kolejny studyjny album „The Study On Falling”, który ukaże się  w listopadzie.  Koncerty odbędą się 29 listopada w krakowskim Klubie Studio oraz 30 listopada w warszawskim Klubie Stodoła.

Asaf Avidan w Polsce: BILETY

Wejściówki w cenie 129 złotych są już w sprzedaży. Bilety można zakupić na stronach internetowych eventim.pl i ticketpro.pl.

Wielki hit „One Day / Reckoning Song”

Słuchacze Radia ZET pokochali w 2012 roku utwór „One Day / Reckoning Song”. Kawałek powstał jednak dużo wcześniej – jego pierwotna wersja znalazła się na albumie Asaf Avidan & the Mojos w 2008 roku.  Piosenka została zremiksowana cztery lata później przez niemieckiego DJ-a Wankelmut i wydawana w nowej odsłonie. Remiks niemal natychmiast stał się hitem w wielu europejskich krajach.

RadioZET.pl/PK

Oceń