Zamknij

Papuga śpiewa hit Beyonce. Zwierzak brzmi identycznie jak piosenkarka [WIDEO]

13.07.2020 14:27
Papuga Beyonce
fot. Twitter screen

Beyonce to jedna z najlepiej śpiewających piosenkarek na świecie. Jej wokal, który nie przestaje zachwycać milionów słuchaczy, jest naprawdę trudny do podrobnienia. Nie jest to jednak niemożliwe, a najlepszym przykładem jest poniższe wideo. Papuga śpiewa identycznie jak Beyonce.

Papuga śpiewa If I Were a Boy identycznie jak Beyonce

Beyonce ma na swoim koncie mnóstwo przebojów. Okazuje się, że fanką „If I Were a Boy”, jednego z największych hitów w karierze amerykańskiej wokalistki, jest pewna papuga.

Zielone i bardzo utalentowane zwierzę nie tylko uwielbia tę słynną piosenkę, ale także potrafi ją śpiewać. Co więcej, papuga śpiewa niemal identycznie jak Beyonce. Nagranie z papugą śpiewającą przebój „If I Were a Boy” Beyonce momentalnie stało się hitem internetu. Tylko w serwisie Twitter wideo obejrzano już ponad 2 miliony razy.

„If I Were a Boy” to hit Beyonce z 2008 roku, który promował jej nagrodzony Grammy album „I Am... Sasha Fierce”. Piosenka była wielkim przebojem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, ale również w Polsce. Utwór doczekał się nawet hiszpańskojęzycznej wersji zatytułowanej „Si Yo Fuera un Chico”.

Posłuchaj podcastu