Zamknij

Córka Michaela Jacksona chciała popełnić samobójstwo? Paris Jackson odpowiada

Piotr Krajewski
18.03.2019 14:13
Paris Jackson chciała popełnić samobójstwo córka Michaela Jacksona odpowiada
fot. Paul Marks/Broadimage/Broad Image/East News

Paris Jackson chciała popełnić samobójstwo — taka informacja pojawiła się w weekend w amerykańskich mediach. Córka Michaela Jacksona trafiła do szpitala po tym, jak miała próbować odebrać sobie życie. Paris Jackson zdecydowała się ostro skomentować medialne doniesienia.

Córka Michaela Jacksona chciała popełnić samobójstwo? Paris Jackson odpowiada

Paris Jackson miała próbować popełnić samobójstwo w sobotę — poinformowali dziennikarze z TMZ.com. Jak podał popularny amerykański portal, córka Michaela Jacksona chciała odebrać sobie życie w związku z ogromnymi kontrowersjami, które pojawiły się po emisji szokującego dokumentu „Leaving Neverland”. W filmie Król Popu jest oskarżany o pedofilię.

Portal TMZ.com poinformował, że w sobotni poranek do domu Paris Jackson została wezwana karetka i policja. 20-latkę przetransportowano do szpitala.

Niedługo później Paris Jackson zdecydowała się ostro zareagować na doniesienia medialne. Aby zaprzeczyć informacjom na temat próby samobójczej, po wyjściu ze szpitala córka Michaela Jacksona postanowiła pokazać się publicznie w Los Angeles. Dodała także mocne wpisy w mediach społecznościowych, w których zaprzeczyła wszystkiemu.

„Pie****** się, pie****** kłamcy”, „bzdury” „kłamstwa, kłamstwa i jeszcze więcej kłamstw” — napisała na Twitterze zdenerwowana Paris Jackson, która podobno trafiła do szpitala jedynie z powodu rutynowej wizyty.

Jak dodają amerykańskie media, córka Michaela Jacksona znajduje się obecnie pod baczną obserwacją lekarzy, którzy stale monitorują jej stan.

Paris Jackson nie miała łatwego życia po śmierci Michaela Jacksona. Straciła ojca, mając zaledwie 11 lat. Niedługo później popadła w depresję i diametralnie zmieniła swój styl życia. Zaczęła inaczej się ubierać, a na jej ciele pojawiło się mnóstwo tatuaży. W pewnym momencie zaczęła też brać narkotyki.

W jednym z wywiadów przyznała, iż kilkukrotnie chciała zabić się — próbowała popełnić samobójstwo w wieku 15 lat. Zdradziła też, że doświadczyła molestowania seksualnego ze strony obcej osoby. Córka Michaela Jacksona otrzymała jednak wsparcie w odpowiednim momencie i trafiła do specjalistycznego ośrodka, gdzie udzielono jej pomocy.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK