Zamknij

Patricia Kazadi nagrywa płytę w Nowym Jorku. Kiedy premiera?

Maciej Friedrich
02.08.2019 14:38
Patricia Kazadi nagrywa płytę w Nowym Jorku. Kiedy premiera?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Patricia Kazadi poza aktorstwem z powodzeniem realizuje się w branży muzycznej. Wokalistka i producentka w jednym z wywiadów poinformowała, że pracuje nad kolejną solową płytą. Nagrania mają być realizowane w studio w Nowym Jorku. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Patricia Kazadi to bez wątpienia wszechstronnie uzdolniona artystka. Choć zadebiutowała jako jedna z uczestniczek "Szansy na sukces", karierę związała z aktorstwem i pracą w telewizji. Po raz pierwszy na ekranie mogliśmy oglądać ją w serialu "Daleko od noszy", popularność przyniosły jej role w "Na Wspólnej" i "Ranczu". Wystąpiła również w "Jak oni śpiewają" i "Tańcu z gwiazdami" oraz prowadziła "You Can Dance" oraz "X-Factora". W tym roku wzięła udział w tanecznym show "Dance, dance, dance", w którym wystąpiła z siostrą Victorią Kazadi.

Patricia nie zarzuciła jednak kariery muzycznej. W 2014 roku pojawił się jej debiutancki album "Trip", a rok później "Dark Pop". Na swoim koncie ma również wydawnictwo "Christmasland" z 2018 roku. W wywiadzie dla portalu Plejada wokalistka opowiedziała o kolejnym albumie, nad którym pracuje.

Patricia Kazadi nagra płytę w Nowym Jorku

Patricia Kazadi zdecydowała się na nagranie kolejnego albumu i trudno odmówić jej rozmachu. Artystka nagra nowe utwory w jednym z nowojorskich studiów. Jak sama przyznała, nie może narzekać na brak zajęć.

- Wybieram się teraz do Grecji i to już będzie mój ostatni przystanek wakacyjny, bo później wracam do pracy nad moją płytą. Lecę do Nowego Jorku. Najpierw na Fashion Week, a potem na nagrania - zdradziła.

Singiel promujący album ma pojawić się jesienią, na całą płytę przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku. Patricia zdradziła Plejadzie, w jakim stylu muzycznym zdecydowała się nagrywać.

- Będzie więcej instrumentów żywych, więc powracam trochę do swoich korzeni muzycznych, rocka z mieszanką soulu. Całość będzie utrzymana w konwencji pop, czyli tego, co kocham najbardziej. Jestem bardzo podekscytowana. Nie mogę się już doczekać - poinformowała.

Zagłosuj

Czekasz na płytę Patrici Kazadi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF