Zamknij

Patrycja Markowska śpiewa dla Radia ZET wprost z łazienki

Redakcja
25.05.2017 11:45
Patrycja Markowska zaśpiewała w łazience
fot. ons.pl

Już 2 czerwca ukaże się nowa płyta Patrycji Markowskiej, zatytułowana "Krótka płyta o miłości". Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET artystka opowiedziała o krążku i... zaśpiewała fragment singla "Kochaina" wprost ze swojej łazienki.

"Witam wszystkich prosto z łazienki. Żałuję, że mnie nie ma z tobą teraz, bo to dla mnie wielka chwila" - tak Patrycja Markowska rozpoczęła rozmowę z Marcinem Wojciechowskim w wieczornym programie "ZET na punkcie muzyki" w Radiu ZET. W krótkim wywiadzie telefonicznym gwiazda opowiedziała co nieco na temat swojej nadchodzącej płyty i pierwszego oficjalnego singla "Kochaina". Na dokładkę, specjalnie dla słuchaczy, wprost ze swojej łazienki zaśpiewała jego fragment. To jedyna taka okazja, kiedy możecie usłyszeć Patrycję śpiewającą w tak nietypowym miejscu!

 

Dokładnie 2 czerwca odbędzie się premiera nowej płyty Patrycji Markowskiej. Album zatytułowany jest "Krótka płyta o miłości", a kilka utworów z niego poznaliśmy jeszcze w marcu. Były to piosenki zrealizowane z czterema znanymi artystami: "Wyznanie", nagrane z Leszkiem Możdżerem, "Nie potrzeba mi nic więcej" z Grzegorzem Skawińskim, "Byś spojrzał na mnie" z Markiem Dyjakiem oraz "Bezustannie" z Rayem Wilsonem. Pierwszym oficjalnym singlem z płyty będzie jednak "Kochaina", do której już niebawem opublikowany zostanie teledysk. Jak przyznała Patrycja, chciała, by była to piosenka letnia, optymistyczna, ale nie trywialna. A jak wyszła? Przekonajcie się sami.

Jak Wam się podoba? Naszym zdaniem będzie to prawdziwy letni hit.

 

RadioZET.pl