Zamknij

Patrycja Markowska w Radiu ZET. Opowiedziała o nowym teledysku do utworu „Lalka” [WIDEO]

Redakcja
13.07.2018 14:56
Patrycja Markowska w Radiu ZET. Opowiedziała o nowym teledysku do utworu „Lalka” [WIDEO]

Patrycja Markowska była gościem Marcina Wojciechowskiego. W czwartkowym „Wieczorze z Radiem ZET” artystka zaprezentowała singiel „Lalka” ze swojego zeszłorocznego albumu „Krótka płyta o miłości”. Patrycja Markowska opowiedziała o pracy na planie teledysku, który można obejrzeć już w internecie.

Patrycja Markowska była gościem „Wieczoru z Radiem ZET”, gdzie odbyła się premiera piosenki „Lalka”, kolejnego singla z albumu „Krótka płyta o miłości” z czerwca 2017 roku. Płytę promowały już m.in. utwory „Kochaina”, „Za nas dwoje” i „Czy przyjdzie wiosna”.

„Lalka” nie jest typową dla mnie piosenką. Przy tej płycie miałam taki apetyt na dotykanie nowych brzmień, na inne śpiewanie. Tak sobie poeksperymentowaliśmy — stwierdziła Patrycja Markowska na antenie Radia ZET.

Piosenkarka przyznała także, że świetnie współpracowało się jej na planie teledysku z reżyserem Michałem Pańszczykiem, a prace nad nim trwały około godziny.

Dokładnie wiedział, jaki obrazek do tej piosenki powinien powstać, czyli mocny i kontrowersyjny. Coś, co zapadnie w pamięci — powiedziała artystka i dodała: — Wczoraj przeczytałam piękną recenzję. Ktoś odebrał to w ten sposób, że z tego smutku i żalu jestem w stanie odrzeć się z kobiecości, z tego wszystkiego, co mam.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK