Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patrycja Markowska w „Wieczorze z Radiem ZET”. Artystka zaprezentowała nowy singiel

31.01.2018 13:54

Poniedziałkowym gościem w „Wieczorze z Radiem ZET” była Patrycja Markowska. Wokalistka zaprezentowała swój najnowszy singiel „Czy przyjdzie wiosna”. Opowiedziała też Marcinowi Wojciechowskiemu o etapie tworzenia piosenki i kręceniu teledysku, który można już zobaczyć w internecie.

„Czy przyjdzie wiosna” to kolejny utwór promujący album zatytułowany „Krótka płyta o miłości”, który ukazał się w czerwcu zeszłego roku.

Jak sama Patrycja przyznaje, ta rockowa ballada z klasycznymi brzmieniami jest zdecydowanie jej ulubionym kawałkiem z ostatniej płyty. Powstała przy współpracy z Konradem Bilińskim i Jerzym Runowskim.

— To mój ulubiony utwór z płyty. Powstał w bardzo szybki sposób. Tekst napisałam chyba w ciągu godziny. Wylałam uczucia. Miałam udział w tej piosence. Komponowaliśmy to razem z Archiem i Jurkiem. Wszystko tak pięknie poukładało się w tej piosence. Czuję, że ona musiała powstać. Naprawdę ją lubię i czekałam aż będzie singlem. Mam nadzieję, że sprawdzi się też na antenie radiowej — powiedziała Patrycja w trakcie wizyty w Radiu ZET.

W programie „Wieczór z Radiem ZET” artystka opowiedziała również o kręceniu najnowszego teledysku w Hiszpanii. Zdradziła też, że ma już gotowy klip do kolejnej piosenki z płyty.

RadioZET.pl/PK

Oceń