Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patryk Kumór gościem „ZET na Punkcie Muzyki”. Zaprezentował nowy singiel „Hooligan”

11.01.2019 23:00

Patryk Kumór pojawił się w piątkowej audycji „ZET na Punkcie Muzyki” Marcina Wojciechowskiego, podczas której odbyła się premiera jego najnowszego singla zatytułowanego „Hooligan”.

Patryk Kumór fot. mat. prasowe

Patryk Kumór powrócił z nowym singlem. Artysta po roku pełnym sukcesów jako songwriter wychodzi z cienia i prezentuje autorski utwór, który jest doskonałym muzycznym podsumowaniem kompozytorskiej pracy w studiu w 2018 roku.

„Hooligan” to kolejna, po „Ogień i Lód” i „Skok na bank”, muzyczna zapowiedź czwartej płyty Patryka, która ujrzy światło dzienne w tym roku.

Doskonały tekst, wpadający w ucho refren i płynąca melodia podbita mocniejszymi wokalnymi wstawkami Patryka to esencja kierunku muzycznego, którym podąża artysta przy nowym materiale.

Ciekawostką jest fakt, że mimo wielu godzin spędzonych w studiu utwór powstał spontanicznie podczas… jazdy samochodem. Wersja demo singla została zarejestrowana na dyktafonie w telefonie, a dopiero później dopracowana w profesjonalnym studiu nagraniowym. Co więcej, duża część partii wokalnych z wersji demo została finalnie wykorzystana w końcowej wersji piosenki.

Wiecie, czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka — mówi z przymrużeniem oka o „Hooligan” Patryk.

Premiera oficjalnego teledysku do nowego singla Patryka Kumora odbędzie się już wkrótce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń