Zamknij

Patryk Kumór gościem „ZET na Punkcie Muzyki”. Zaprezentował nowy singiel „Hooligan”

Redakcja
11.01.2019 23:00
Patryk Kumór
fot. mat. prasowe

Patryk Kumór pojawił się w piątkowej audycji „ZET na Punkcie Muzyki” Marcina Wojciechowskiego, podczas której odbyła się premiera jego najnowszego singla zatytułowanego „Hooligan”.

Patryk Kumór powrócił z nowym singlem. Artysta po roku pełnym sukcesów jako songwriter wychodzi z cienia i prezentuje autorski utwór, który jest doskonałym muzycznym podsumowaniem kompozytorskiej pracy w studiu w 2018 roku.

„Hooligan” to kolejna, po „Ogień i Lód” i „Skok na bank”, muzyczna zapowiedź czwartej płyty Patryka, która ujrzy światło dzienne w tym roku.

Doskonały tekst, wpadający w ucho refren i płynąca melodia podbita mocniejszymi wokalnymi wstawkami Patryka to esencja kierunku muzycznego, którym podąża artysta przy nowym materiale.

Ciekawostką jest fakt, że mimo wielu godzin spędzonych w studiu utwór powstał spontanicznie podczas… jazdy samochodem. Wersja demo singla została zarejestrowana na dyktafonie w telefonie, a dopiero później dopracowana w profesjonalnym studiu nagraniowym. Co więcej, duża część partii wokalnych z wersji demo została finalnie wykorzystana w końcowej wersji piosenki.

Wiecie, czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka — mówi z przymrużeniem oka o „Hooligan” Patryk.

Premiera oficjalnego teledysku do nowego singla Patryka Kumora odbędzie się już wkrótce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK