Zamknij

Patryk Kumór z nowym singlem „Wolnym być”!

Redakcja
08.10.2018 12:40
Patryk Kumór
fot. mat. prasowe

Patryk Kumór powraca do świata muzyki z zupełnie nową piosenką. Po wytężonej pracy songwriterskiej artysta zaprezentował swój kolejny autorski singiel zatytułowany „Wolnym być”.

„Wolnym być” to nowy autorski singiel Patryka Kumóra. Co ciekawe, to już trzecia premiera w październiku, w której Kumór jest współautorem. Artysta odpowiada za teksty do singla „Zatrzymać chwilę” — duetu Edyty Górniak i Roksany Węgiel, który promuje film „Hotel Transylwania 3” oraz Zuzy Jabłońskiej „Powiedz mi to w twarz” — tam Patryk stworzył tekst wspólne z Lanberry.

Najnowszy singiel artysty to kontynuacja jego ambitnego podejścia do popu z udziałem żywych instrumentów i chwytliwych fraz. Singiel w bezkompromisowy sposób podnosi tematykę współczesnych aspektów wolności. Do piosenki powstała minimalistyczna animacja z osobistym komentarzem Patryka.

Patryk Kumór to bez wątpienia jedno z najciekawszych muzycznych objawień w ostatnim czasie. 36-letni artysta cieszy się popularnością w mediach społecznościowych, a single „Nudzę się”, „Tylko Czas” i „Ogień i lód” z albumu „11” spotkały się z dużym zainteresowaniem słuchaczy naszego radia. Jego teledyski w serwisie YouTube mogą pochwalić się wielomilionowymi wyświetleniami.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK