Patryk Kumór z nowym singlem „Wolnym być”!

08.10.2018 12:40

Patryk Kumór powraca do świata muzyki z zupełnie nową piosenką. Po wytężonej pracy songwriterskiej artysta zaprezentował swój kolejny autorski singiel zatytułowany „Wolnym być”.

Patryk Kumór fot. mat. prasowe

„Wolnym być” to nowy autorski singiel Patryka Kumóra. Co ciekawe, to już trzecia premiera w październiku, w której Kumór jest współautorem. Artysta odpowiada za teksty do singla „Zatrzymać chwilę” — duetu Edyty Górniak i Roksany Węgiel, który promuje film „Hotel Transylwania 3” oraz Zuzy Jabłońskiej „Powiedz mi to w twarz” — tam Patryk stworzył tekst wspólne z Lanberry.

Najnowszy singiel artysty to kontynuacja jego ambitnego podejścia do popu z udziałem żywych instrumentów i chwytliwych fraz. Singiel w bezkompromisowy sposób podnosi tematykę współczesnych aspektów wolności. Do piosenki powstała minimalistyczna animacja z osobistym komentarzem Patryka.

Patryk Kumór to bez wątpienia jedno z najciekawszych muzycznych objawień w ostatnim czasie. 36-letni artysta cieszy się popularnością w mediach społecznościowych, a single „Nudzę się”, „Tylko Czas” i „Ogień i lód” z albumu „11” spotkały się z dużym zainteresowaniem słuchaczy naszego radia. Jego teledyski w serwisie YouTube mogą pochwalić się wielomilionowymi wyświetleniami.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń