Zamknij

Paul McCartney w „Carpool Karaoke”. James Corden popłakał się podczas jazdy [WIDEO]

Redakcja
22.06.2018 16:18
Paul McCartney Carpool Karaoke
fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

James Corden zapamięta na długo ten odcinek „Carpool Karaoke”. Gościł w nim Paula McCartneya, członka legendarnego The Beatles. Para wybrała się na przejażdżkę po ulicach Liverpoolu. Prowadzący samochodowe karaoke nie ukrywał wzruszenia po zaśpiewaniu wielkiego hitu Beatlesów „Let It Be”.

Paul McCartney w Carpool Karaoke

Paul McCartney, legenda muzyki i członek słynnego The Beatles, był gościem najnowszego odcinka „Carpool Karaoke”, którego gospodarzem jest słynny brytyjski komik James Corden. Już we wrześniu McCartney wyda swój siedemnasty album zatytułowany „Egypt Station”.

W trakcie „Carpool Karaoke” Paul McCartney zaśpiewał wspólnie z Cordenem największe hity Beatlesów, m.in. „Penny Lane”, „Blackbird” i „Let It Be”. To właśnie tuż po zaśpiewaniu tego ostatniego przeboju komik nie potrafił ukryć wzruszenia.

Zobacz także

Para wybrała się na przejażdżkę po ulicach Liverpoolu, rodzinnym mieście McCartneya. Odwiedzili m.in. dom artysty z czasów dzieciństwa oraz słynny salon fryzjerski przy Penny Lane. Na sam koniec Paul McCartney dał niespodziewany występ w jednym z liverpoolskich pubów. Zaśpiewał hity „A Hard Day's Night”, „Back in the USSR” i „Ob-La-Di, Ob-La-Da”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK