Zamknij

Paul McCartney wystąpi w Krakowie!

Redakcja
12.07.2018 12:39
Paul McCartney
fot. mat. prasowe

Paul McCartney wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej „Freshen Up”, która będzie promowała jego nową płytę „Egypt Station”. Koncert w Polsce odbędzie się 3 grudnia 2018 roku w Tauron Arena Kraków. 

Paul McCartney wystąpi w Polsce: koncert w Krakowie

Koncert Paula McCartneya w Krakowie odbędzie się 3 grudnia 2018 roku w Tauron Arenie Kraków. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl odbędzie się 19 lipca w godz. 10:00-22:00. Bilety w cenie od 279 zł trafią do sprzedaży ogólnopolskiej od 20 lipca od godz. 12:00 na LiveNation.pl.

Będzie to pierwsza trasa Paula McCartneya od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów.

Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Koncert Paula McCartneya w Krakowie to znakomita okazja dla artysty, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy „Out There”.

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu — Get ready to rock Poland! — mówi Paul McCartney.

Trasa „Freshen Up” rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul McCartney wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

Koncerty Paula McCartneya spełnią wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec rockowego show: prawie 3 godziny z najlepszymi utworami z przełomu ostatnich 50 lat; dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula; niezapomniane kawałki Wings i The Beatles, które ukształtowały ścieżki dźwiękowe naszego życia.

Paul wraz ze swoim zespołem koncertowali we wszystkich zakątkach świata: w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii. Swoją obecnością i muzyką uświetniali takie miejsca jak: scena pod rzymskim Koloseum, moskiewski Plac Czerwony, Pałac Buckingham czy Biały Dom. Wystąpili również na darmowym koncercie w Meksyku dla ponad 400 000 ludzi, w San Francisco w Candlestick Park- gdzie The Beatles zagrali swój ostatni koncert w 1966 roku, na pustyni w Kalifornii podczas historycznego festiwalu Desert Trip, w wypełnionym po brzegi klubie Pappy & Harriet Pioneertown, a dzięki transmisji na żywo ich występ można było zobaczyć nawet w kosmosie!

Paul McCartney
fot. mat. prasowe