Zamknij

Paulina Przybysz wraca z nowym teledyskiem

Redakcja
26.05.2017 13:41
Paulina Przybysz wraca z nowym teledyskiem
fot. YouTube

Paulina Przybysz opublikowała w sieci utwór „Dzielne kobiety". Singiel ten jest zapowiedzią nowej płyty artystki – jako pierwszej wydanej pod własnym nazwiskiem.

Teledysk do piosenki wyreżyserowała Anna Maliszewska. Jego oficjalna premiera odbędzie się  26 maja o godzinie 20:00 w klubie Babie Lato na Bulwarach Wiślanych w Warszawie.

„Dzielne kobiety" to zapowiedź płyty Pauliny Przybysz, która ukaże się jesienią 2017 roku.

„Dzielne Kobiety" to numer, który powstał z połączenia eklektycznej basowej produkcji Zamilskiej I mojej zdecydowanej postawy w której w wyniku ogólnoświatowego mocnego przebudzenia mocy kobiet chcę krzyczeć o prawo do bycia sobą. To mój subiektywny krzyk, bardzo szczery. Kocham kobiety I ich różnorodność, odcienie delikatności I siły. Ten numer to przyzwolenie, pewnie dla mnie samej głównie bo piosenki są zawsze autoterapią. Możemy być księżniczkami, divami, łobuziarami, możemy równie zdecydowanie jak mężczyźni stwierdzić że lubimy sex. Możecie korzystać z całego dobrodziejstwa bycia czującą istotną bez poczucia wpajanego nam od dzieciaka że czegoś nam nie wolno bo jesteśmy kobietami. Utwór jest taneczny I transowy bo nie ma tańca bez poczucia wolności. Muzycznie trochę powracam do melodeklamacji, trochę zatracam się w etnicznym transie, jestem dumna że udało nam się z Zamilską stworzyć swój własny świat w tym numerze – mówi o swoim najnowszym projekcie Paulina Przybysz.

RadioZET.pl/SI