Zamknij

Paulla ryzykowała życie, żeby nakręcić nowy klip? Wokalistka powróciła z utworem "Huragan" [WIDEO]

27.10.2021 10:06
Paulla
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Paulla zaprezentowała niedawno najnowszy klip "Huragan". Okazuje się, że stworzenie niektórych ujęć przysporzyło jej wielu trudności, a praca na planie mogła skończyć się tragicznie.

Paulla to tak naprawdę Paulina Ignasiak, znana polska piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła w programie "Idol". Chociaż dotarła do półfinałów pierwszej edycji programu, największy rozgłos przyniósł artystce udział w konkursie "Drzwi do kariery". Za rywalizacją stał Michał Wiśniewski, któremu niedawno zarzucono wyłudzenie wielomilionowej pożyczki.

Paulla powraca po 12 latach z nową płytą. Kiedy premiera albumu "Huragan"?

Paulla zajęła drugie miejsce w konkursie Wiśniewskiego emitowanym przez stację TVN w ramach programu "Jestem jaki jestem". Jej solowa kariera nabrała tempa dopiero w 2007 roku, kiedy artystka nagrała singiel "Kolęda dla Ciebie". Rok później ukazał się jej pierwszy album studyjny, na którym znalazł się największy hit artystki "Od dziś".

Wokalistka od 2010 roku nie nagrała żadnego albumu. Jednak po 11 latach postanowiła powrócić i stworzyć trzecią solową płytę zatytułowaną "Huragan". Premierę krążka zaplanowano na początek 2022 roku.

Paulla ryzykowała życiem podczas kręcenia klipu "Huragan"?

Artystka promuje wydawnictwo tytułowym singlem, który doczekał się także teledysku. Paulla nakręciła wideo w pięknej Portugalii. Zdradziła, że ryzykowała życie, aby umieścić na nagraniu zapierające dech w piersiach ujęcia.

Paulla w rozmowie z PAP Life wyznała, że ma ogromny lęk wysokości, a niektóre sceny nagrywała na krawędzi klifu.

Aby zdjęcia dobrze wypadły, musiałam przejść przez barierki ochronne. Mam straszny lęk wysokości, a jak zobaczyłam przepaść, stopy i dłonie zrobiły mi się mokre. Kiedy były poprawki fryzury i makijażu, to ja stamtąd schodziłam do ekipy. Nie pozwalałam, żeby ktokolwiek schodził do mnie, bo bałam się, że przez przypadek mnie popchnie i spadnę.

Strach artystki urósł jeszcze bardziej, kiedy dowiedziała się, że dokładnie w tym samym miejscu 7 lat temu straciło życie pewne polskie małżeństwo. Para miała runąć w przepaść stumetrowego klifu na oczach swoich dzieci, które robiły im zdjęcia.

Kiedy artystka ogłosiła w tajemniczy sposób premierę klipu i płyty, publikując zdjęcie z podpisem "Nadchodzi huragan w moim życiu" i partnerem trzymającym ją za brzuch, większość komentujących myślała, że wokalistka jest w ciąży. W wywiadzie z PAP Life Paulla zdementowała plotki i wyjaśniła, że chodziło i jej najnowszą muzykę.