Zamknij

Paweł Domagała z teledyskiem do nowego singla „Czasami”. Pojawia się w nim jego żona [WIDEO]

Piotr Krajewski
25.04.2019 16:12
Paweł Domagała Czasami nowy teledysk z jego żoną i polskimi aktorami wideo
fot. Youtube (Paweł Domagała)

Paweł Domagała zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla „Czasami”. W klipie możemy zobaczyć jego żonę — aktorkę Zuzannę Grabowską. W obsadzie pojawili się także inni znane z ekranu postaci, m.in. Alżbeta Lenska czy Tomasz Oświeciński.

Paweł Domagała — Czasami. Nowy teledysk z polskimi aktorami

Paweł Domagała promuje swój kolejny singiel zatytułowany „Czasami”. W internecie pojawił się oficjalny teledysk do piosenki z podwójnie platynowego albumu „1984”. Jak przyznał sam artysta, nowy singiel to jedna z jego bardziej osobistych piosenek.  

W teledysku pojawia się wielu znanych polskich aktorów. Paweł Domagała zaprosił do współpracy przy klipie m.in. swoją żonę i aktorkę Zuzannę Grabowską, Alżbetę Lenską i jej syna Antka, Kamila Siegmunda, Grzegorza Wosia czy Tomasza Oświecińskiego.

Są takie momenty w życiu, że wydaje nam się, że jesteśmy tak nisko, jest tak źle, że gorzej być nie może i nic nie zapowiada, że kiedyś będzie lepiej. Wszystko, w czym pokładamy nadzieję rozpada się i wtedy zdarza się cud, nie jakiś wielki, spektakularny, ale taki mały, codzienny — czytamy w zapowiedzi singla „Czasami”.  

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Pawła Domagały?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK