Zamknij

Paweł Domagała wrócił z nowym singlem. Teledysk do utworu „Popatrz na mnie” [WIDEO]

Piotr Krajewski
08.06.2020 10:38
Paweł Domagała Popatrz na mnie nowy singiel z płyty Wracaj teledysk wideo
fot. Youtube

Paweł Domagała zaprezentował nowy singiel „Popatrz na mnie”, który zapowiada jego kolejną płytę „Wracaj”. Autor przeboju „Weź nie pytaj” zrobił niespodziankę fanom i opublikował z zaskoczenia nowy teledysk.

Paweł Domagała — Popatrz na mnie. Nowy singiel z płyty Wracaj

Paweł Domagała wrócił z nową piosenką „Popatrz na mnie”. Singiel promuje nową płytę „Wracaj”, która ukaże się już jesienią

W internecie pojawił się także teledysk do utworu. Menadżer wokalisty zdradził w rozmowie z Wyborczą, że klip został przygotowany w trybie social distancing. Oprócz Pawła Domagały, wystąpili w nim Zofia Rudnicka i Zbigniew Czapski-Kłoda.

Paweł Domagała o nowej płycie Wracaj. Kiedy premiera albumu?

Paweł Domagała wkrótce wyda swoją nową płytę „Wracaj”, którą promował już wcześniej utwór „Ja tak umiem”.

Premierę albumu zaplanowano na 20 listopada 2020 roku. Autor hitu „Weź nie pytaj” zdradził pierwsze szczegóły na temat krążka.

Nowa płyta będzie wielkim powrotem do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia — wyznał Domagała.

Łukasz Borowiecki, współautor muzyki i producent płyty, przyznał, że płyta „Wracam” będzie „powrotem do prostoty” i pojawi się na niej dużo muzyki folkowej.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK