Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Paweł Domagała i „Weź nie pytaj” na szczycie!

Redakcja
02.11.2018 20:01
Paweł Domagała
fot. Youtube (Paweł Domagała)

„Weź nie pytaj” nowym numerem jeden na naszej liście przebojów. W wielkim hicie Pawła Domagały zakochali się także słuchacze Radia ZET. Z 1. miejsca spadł najnowszy singiel Dawida Podsiadło „Nie ma fal”. W zestawieniu coraz lepiej radzi sobie m.in. „Shotgun” od George’a Ezry.

Lista Przebojów Radia ZET: Paweł Domagała i „Weź nie pytaj” na 1. miejscu

Paweł Domagała i jego utwór „Weź nie pytaj” na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Piosenka polskiego aktora to bez wątpienia jeden z największych hitów tegorocznej jesieni. Zapowiada jego drugą płytę, która ukaże się już 16 listopada.

„Weź nie pytaj” cieszy się także dużym zainteresowaniem w internecie. Oficjalny teledysk obejrzano już niemal 60 milionów razy w serwisie YouTube.

Kolejny świetny tydzień na Liście Przebojów Radia ZET zaliczył wspólny singiel Calvina Harrisa i Sama Smitha. Piosenka „Promises” wróciła na 2. miejsce. Tuż za nią znalazły się „Nie ma fal” Dawida Podsiadło i „One Last Time” Gromeego.

Wysokie awanse George’a Ezry i Chiary Grispo & Michała Szczygła

Naszym słuchaczom coraz bardziej podoba się pełen energii kawałek „Shotgun” George’a Ezry. Singiel jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów awansował o 7 pozycji w górę i znajduje się już na 10. miejscu. Świetny wynik zaliczyli także Chiara Grispo & Michał Szczygieł z piosenką „Since You Left Me” (11. miejsce — awans o 8 pozycji w górę).

Nowości od Ewy Farnej i Loud Luxury

W ostatnim notowaniu Listy Przebojów Radia ZET znajdzie się także coś dobrego dla wszystkich fanów nowości. W zestawieniu pojawiły się aż cztery nowe utwory, które już niedługo mogą sporo namieszać w czołówce naszej listy: „Body” Loud Luxury & Brando (17. miejsce) i „Interakcja” Ewy Farnej (18. miejsce)

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. „Lost in Japan” Shawna Mendes & Zedda, „Czekając na sobotę” Andrzeja Piasecznego czy „Woman Of The World” Amy Macdonald.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK