Zamknij

Paweł Domagała i jego „Weź nie pytaj” hitem internetu. Klip ma miliony wyświetleń! [WIDEO]

Redakcja
04.09.2018 13:50
Paweł Domagała
fot. Youtube (Paweł Domagała)

Paweł Domagała to znany polski aktor, który od kilku lat działa także w branży muzycznej. I robi furorę. Jego romantyczna piosenka „Weź nie pytaj” jest wielkim hitem w polskim internecie. Oficjalny teledysk do singla obejrzano niemal 30 milionów razy.

Paweł Domagała i „Weź nie pytaj” hitem internetu

Wielu aktorów próbuje swoich sił również w muzyce. Jednym z nich jest Paweł Domagała, którego polscy widzowie bardzo dobrze kojarzą z ról m.in. w filmach „Wkręceni”, „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy serialu „O mnie się nie martw”. 

Paweł Domagała robi obecnie furorę ze swoją piosenką „Weź nie pytaj” zapowiadającą jego drugi album „1984”. Nowa płyta ukaże się już 16 listopada. Jak zapowiada sam aktor i muzyk, kolejny krążek będzie jeszcze bardziej osobisty oraz autorefleksyjny.

„Weź nie pytaj” cieszy się ogromną popularnością wśród polskich słuchaczy. W zaledwie nieco ponad dwa miesiące oficjalny teledysk obejrzano aż ponad 25 milionów razy w serwisie YouTube.

Debiutancki album Pawła Domagały ukazał się w listopadzie 2016 roku. Płyta „Opowiem ci o mnie”, którą 34-latek stworzył razem z Łukaszem Borowieckim, pokryła się podwójnym złotem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK