Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Domagała komentuje sukces swojej piosenki „Weź nie pytaj”

19.10.2018 14:55

Paweł Domagała robi obecnie furorę w świecie muzyki ze swoim przebojem „Weź nie pytaj”. Niedawno artysta udzielił wywiadu dla „Jastrząb Post”, w którym odniósł się do ogromnego sukcesu piosenki. Żartobliwe przyznał, że nie da się już jej słuchać.

Paweł Domagała fot. Youtube (Paweł Domagała)

Paweł Domagała komentuje sukces piosenki Weź nie pytaj

Polacy zakochali się w piosence „Weź nie pytaj” Pawła Domagały. Świadczy o tym chociażby liczba wyświetleń oficjalnego teledysku. W ciągu kilku miesięcy klip obejrzano już ponad 50 milionów razy.

Przebój robi też furorę w radiach, a nawet na weselach, gdzie jest prawdziwym hitem. Coraz więcej par tańczy do piosenki Domagały swój pierwszy taniec.

QUIZ: Jak dobrze znasz hit „Weź nie pytaj”? Dokończ tekst przeboju Pawła Domagały!

W niedawnej rozmowie z „Jastrząb Post” Paweł Domagała skomentował całą sytuację związaną z tak ogromnym zainteresowaniem „Weź nie pytaj”. Dziennikarka zapytała go wprost, czy spodziewał się takiego sukcesu.

Szczerze mówiąc, to nie. Działałem z Łukaszem Borowieckim, z którym razem produkuję i wydaję albumy, tak jak przy pierwszej płycie. Po prostu robimy muzykę, która nam się podoba. Fajnie, że komuś też się spodobała — mówi Domagała i dodaje: — Nie piszę muzyki koncepcyjnej. Piszę piosenki. Piszę, co u mnie słychać.

„Weź nie pytaj” to obecnie najpopularniejsza piosenka w polskich radiach. Głosuj na nią na Liście Przebojów Radia ZET.

Myślałem, że nigdy nas nie puszczą w żadnej rozgłośni radiowej, a teraz puszczają aż nadto. Już nie można słuchać tego — śmieje się artysta.

Paweł Domagała przyznał też, że do muzyki pochodzi bardzo osobiście i nie ukrywał radości z wyprzedanej trasy koncertowej, która będzie promowała płytę „1984”. Album ukaże się już 16 listopada.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/PK

Oceń