Zamknij

Paweł Domagała komentuje sukces swojej piosenki „Weź nie pytaj”

Redakcja
19.10.2018 14:55
Paweł Domagała
fot. Youtube (Paweł Domagała)

Paweł Domagała robi obecnie furorę w świecie muzyki ze swoim przebojem „Weź nie pytaj”. Niedawno artysta udzielił wywiadu dla „Jastrząb Post”, w którym odniósł się do ogromnego sukcesu piosenki. Żartobliwe przyznał, że nie da się już jej słuchać.

Paweł Domagała komentuje sukces piosenki Weź nie pytaj

Polacy zakochali się w piosence „Weź nie pytaj” Pawła Domagały. Świadczy o tym chociażby liczba wyświetleń oficjalnego teledysku. W ciągu kilku miesięcy klip obejrzano już ponad 50 milionów razy.

Przebój robi też furorę w radiach, a nawet na weselach, gdzie jest prawdziwym hitem. Coraz więcej par tańczy do piosenki Domagały swój pierwszy taniec.

QUIZ: Jak dobrze znasz hit „Weź nie pytaj”? Dokończ tekst przeboju Pawła Domagały!

W niedawnej rozmowie z „Jastrząb Post” Paweł Domagała skomentował całą sytuację związaną z tak ogromnym zainteresowaniem „Weź nie pytaj”. Dziennikarka zapytała go wprost, czy spodziewał się takiego sukcesu.

Szczerze mówiąc, to nie. Działałem z Łukaszem Borowieckim, z którym razem produkuję i wydaję albumy, tak jak przy pierwszej płycie. Po prostu robimy muzykę, która nam się podoba. Fajnie, że komuś też się spodobała — mówi Domagała i dodaje: — Nie piszę muzyki koncepcyjnej. Piszę piosenki. Piszę, co u mnie słychać.

Zobacz także

„Weź nie pytaj” to obecnie najpopularniejsza piosenka w polskich radiach. Głosuj na nią na Liście Przebojów Radia ZET.

Myślałem, że nigdy nas nie puszczą w żadnej rozgłośni radiowej, a teraz puszczają aż nadto. Już nie można słuchać tego — śmieje się artysta.

Paweł Domagała przyznał też, że do muzyki pochodzi bardzo osobiście i nie ukrywał radości z wyprzedanej trasy koncertowej, która będzie promowała płytę „1984”. Album ukaże się już 16 listopada.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/PK