Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Domagała w Radiu ZET. Zaśpiewał „Last Christmas” i przyznał, że nie miał wesela! [WIDEO]

16.11.2018 12:35

W dniu premiery swojej drugiej płyty „1984” Paweł Domagała pojawił się w Radiu ZET. Autor hitu „Weź nie pytaj” odpowiadał na pytania słuchaczy, zapowiedział prognozę pogody, a nawet zaśpiewał fragment świątecznego przeboju „Last Christmas”. Opowiedział też o szokujących oświadczynach na swoim koncercie i przyznał, że nie miał własnego wesela.

Paweł Domagała śpiewa „Last Christmas” w Radiu ZET

Paweł Domagała wydał nową płytę zatytułowaną „1984”. Z tej okazji pojawił się w porannym programie „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie porozmawiał z Damianem Michałowskim.

Twórca hitu „Weź nie pytaj” musiał zmierzyć się z pytaniami, które przygotowali specjalnie dla niego słuchacze Radia ZET. Pojawił się również temat podobieństwa artysty do słynnego amerykańskiego aktora Ryana Goslinga.

Damian Michałowski przygotował też dla swojego gościa małą muzyczną zabawę, w której musiał dośpiewać popularne przeboje. Aktor i muzyk świetnie poradził sobie m.in. ze świątecznym hitem „Last Christmas” grupy Wham!.

Paweł Domagała opowiedział również o pewnych zaręczynach na jednym ze swoich koncertów. Okazuje się, że historia nie zakończyła się zbyt dobrze. Artysta zdradził także, iż nie zorganizował własnego wesela. Zrobił po prostu grilla.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń