Zamknij

Paweł Domagała w dzieciństwie. Tak wyglądał jako dziecko! [ZDJĘCIE]

Redakcja
13.11.2018 11:13
Paweł Domagała
fot. Youtube (Paweł Domagała)

Paweł Domagała nie mógł wyobrazić sobie lepszej jesieni. Jego hit „Weź nie pytaj” podbił polskie listy przebojów, a już 16 listopada ukaże się jego wyczekiwany drugi albumu „1984”. Jesteście ciekawi, jak Paweł Domagała wyglądał w dzieciństwie? Wystarczy spojrzeć na oficjalną okładkę jego nowej płyty.

Paweł Domagała jako dziecko. Zdjęcie z dzieciństwa

Paweł Domagała to autor jednego z największych polskich przebojów tego roku. Od kilku miesięcy piosenka „Weź nie pytaj” robi furorę w internecie. Oficjalny teledysk obejrzano ponad 60 milionów razy.

ZOBACZ TEŻ: „Weź nie pytaj” po angielsku. Nowa wersja przeboju Pawła Domagały [WIDEO]

Okazuje się, że znany polski aktor, którego widzowie kojarzą z filmów „Wkręceni” czy „Gotowi na wszystko. Exterminator”, był zafascynowany muzyką już od najmłodszych lat. Jesteście ciekawi, jak Paweł Domagała wyglądał jako dziecko? Wystarczy zobaczyć okładkę jego drugiej płyty „1984”. To zdjęcie artysty z dzieciństwa. Na fotografii widzimy kilkuletniego Domagałę trzymającego swoją gitarę. Jak sam przyznał, instrument był prezentem z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Nowy singiel Pawła Domagały

Już 13 listopada ukaże się zupełnie nowa piosenka Pawła Domagały zatytułowana „Wystarczę ja”. To drugi singiel zapowiadający jego kolejną płytę „1984”, która pojawi się w sklepach 16 listopada.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK