Zamknij

Paweł Domagała wydał nową płytę „1984”. Album jest już dostępny w internecie!

Redakcja
16.11.2018 10:13
Paweł Domagała
fot. Youtube (Paweł Domagała)

16 listopada ukazała się nowa płyta Pawła Domagały. Album „1984” to drugi krążek w karierze popularnego aktora. Promują go piosenki „Weź nie pytaj” i „Wystarczę ja”. W dniu premiery Paweł Domagała pojawił się w „Dzień Dobry Bardzo”. Przez cały weekend możecie wygrać jego nową płytę na antenie Radia ZET.

Premiera nowej płyty Pawła Domagały „1984”

Paweł Domagała wydał nową płytę „1984”. Na albumie znalazło się 12 piosenek, w tym wielki przebój „Weź nie pytaj” i nowy singiel „Wystarczę ja”. Krążek jest już dostępny w internecie. Można posłuchać go w serwisie streamingowym Spotify.

Zobacz także

— „1984” jest podsumowaniem pierwszej rundy meczu: Paweł Domagała kontra świat. To płyta bardzo osobista, znajdziecie tu dużo autorefleksji i powrotów do dzieciństwa. Czy jestem takim człowiekiem, jakim chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Mam nadzieję, że pytania z „1984” będą inspirujące również dla Was — mówi Domagała.

Współtwórcą płyty „1984” jest Łukasz Borowiecki, z którym Paweł Domagała pracował także przy debiutanckim albumie z 2016 roku. Przypomnijmy, że wydawnictwo „Opowiem ci o mnie” pokryło się platyną.

W dniu premiery Paweł Domagała pojawił się w „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie porozmawiał z prowadzącymi o nowym krążku. Album „1984” będzie do wygrania przez cały weekend w Radiu ZET!

Paweł Domagała to znany polski aktor, który od kilku lat działa także w branży muzycznej. Polscy widzowie bardzo dobrze kojarzą z ról m.in. w filmach „Wkręceni”, „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy serialu „O mnie się nie martw”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK