Paweł Domagała wystąpił na studniówce w Kielcach. Zrobił niespodziankę maturzystom [WIDEO]

04.02.2019 12:20

Paweł Domagała wystąpił na studniówce w Kielcach. Autor hitu „Weź nie pytaj” postanowił zrobić niespodziankę maturzystom i pojawił się na ich imprezie, którą zorganizowano w jednym z hoteli. Zaśpiewał na żywo swój największy przebój.

Paweł Domagała wystąpił na studniówce w Kielcach fot. Instagram (Paweł Domagała)

Paweł Domagała wystąpił na studniówce. WIDEO z Kielc

Paweł Domagała wystąpił na studniówce w Kielcach, która odbyła się w jednym z tamtejszych hoteli. Okazało się, że popularny piosenkarz i aktor spędzał noc akurat w tym samym miejscu. Postanowił więc zrobić niespodziankę maturzystom i pojawił się na studniówkowej scenie, gdzie zaśpiewał wielki przebój „Weź nie pytaj”.

Taka historia — wczoraj w hotelu, w którym spaliśmy, była studniówka...  Postanowiliśmy na spontanie wbić się na imprezę — napisał Paweł Domagała i opublikował nagranie ze studniówki w Kielcach.

Paweł Domagała i „Weź nie pytaj”

„Weź nie pytaj” Pawła Domagały to wielki hit zeszłego roku. Tak ogromnego sukcesu nie spodziewał się nawet sam twórca przeboju. Serwis YouTube przygotował podsumowanie najpopularniejszych polskich klipów 2018 roku.

Klip Pawła Domagały jest nie tylko jednym z najpopularniejszych polskich teledysków 2018 roku na YouTube, ale może pochwalić się również największą liczbą wyświetleń zdobytych w tym roku. Dziś „Weź nie pytaj” ma już ponad 80 milionów odtworzeń. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń