Zamknij

Październikowy koncert Kayah i Gorana Bregovića w Warszawie wyprzedany!

Redakcja
06.09.2018 15:29
Kayah i Goran Bregović
fot. mat. prasowe

Koncert Kayah i Gorana Bregovića na warszawskim Torwarze został wyprzedany. Już 5 października słynny duet, który pokochały miliony Polaków, znów zachwyci publiczność w Warszawie. Radio ZET jest patronem wydarzenia.

Kayah i Goran Bregović to muzyczny duet, który wciąż jest uwielbiany przez Polaków. Ich nadchodzący koncert w Warszawie pod patronatem Radia ZET został wyprzedany. Artyści wystąpią 5 października przed pełną widownią w COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej.

W historii polskiej muzyki album „Kayah i Bregović” jest uważany za kultowy i niezapomniany. Diamentowy krążek z 1999 roku uhonorowany wieloma nagrodami to wielka podróż w świat folkloru bałkańskiego. Mimo tylu lat od premiery płyta nadal zachwyca wielu słuchaczy swoim klimatem, a przeboje „Śpij kochany, śpij” czy „Prawy do lewego” są uwielbiane przez kolejne pokolenia Polaków.

Ich zeszłoroczne tournée po Polsce zorganizowane po 17 latach przerwy okazało się wielkim sukcesem oraz przyciągnęło na koncerty ponad 22 tysiące osób. Po świetnie przyjętej trasie Kayah i Goran postanowili po raz kolejny zaprezentować się warszawskiej publiczności.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK