Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: nowy singiel Eda Sheerana na szczycie

Redakcja
13.11.2017 09:45
Lista Przebojów Radia ZET: nowy singiel Eda Sheerana na szczycie
fot. Youtube (Ed Sheeran)

„Perfect” Eda Sheerana bije rekordy popularności w Radiu ZET. Singiel awansował właśnie na pierwsze miejsce notowania, które wcześniej zajmował przebój Zayna i Sii „Dust Till Dawn”. Tuż za Brytyjczykiem znalazła się Ania Dąbrowska. Coraz lepiej radzą sobie też m.in. nowe single KaeN & Ewy Farnej i Seleny Gomez.

Nowa kompozycja Eda Sheerana cieszy się dużą popularnością w naszym radiu. Emocjonalna ballada to kolejny singiel promujący ostatni album Sheerana „Divide” z marca 2017 roku, który zdążył już pokryć się platyną w Polsce.

W zeszłym tygodniu Brytyjczyk zaproponował swój najnowszy klip, który może kojarzyć się nieco ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”, nakręcono go w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii.

Nowe hity coraz wyżej

Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podobają się też single „Echo” KaeN & Ewy Farnej (7. miejsce, awans o 6 pozycji), „Wolves” Seleny Gomez & Marshmello (8. miejsce, awans o 9 pozycji) i „Havana” Camili Cabello (13. miejsce, awans o 6 pozycji).

Nowości w najlepszej dwudziestce

W głównym zestawieniu Listy Przebojów Radia ZET pojawiły się aż trzy nowe utwory od Kelly Clarkson („Love So Soft” – 16. miejsce), Mateusza Ziółko („Na nowo” – 17. miejsce) i Jessie Ware („Alone” – 20. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Guilty” Palomy Faith, „Między nami” Blue Cafe czy „Amor Amor Amor” Jennifer Lopez. Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK