Zamknij

Phil Collins miał wypadek na koncercie. Nagranie z upadku trafiło do internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
03.10.2019 10:32
Phil Collins miał wypadek na koncercie nagranie z upadku trafiło do internetu wideo
fot. Goodgroves/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Phil Collins miał wypadek na scenie. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w trakcie koncertu w Charlotte w Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie 68-letni muzyk stracił równowagę i przewrócił się. Do internetu trafiło nagranie wideo upadku Phila Collinsa.

Phil Collins miał wypadek na koncercie. Przewrócił się na scenie

Phil Collins upadł na scenie podczas niedzielnego koncertu w mieście Charlotte w Karolinie Północnej. W sieci pojawiło się nagranie wideo groźnie wyglądającego wypadku legendarnego wokalisty.

Widzimy na nim, jak poruszający się o lasce 68-letni Brytyjczyk idzie w kierunku krzesła. W momencie siadania Phil Collins stracił równowagę i niefortunnie upadł na scenę. Obsługa techniczna natychmiast pojawiła się obok wokalisty i pomogła mu wstać. Szczęśliwie muzykowi nic się nie stało.

Od dłuższego czasu Phil Collins ma problemy z kręgosłupem, przez co ma poważne kłopoty z poruszaniem się. Artysta często korzysta z laski do chodzenia i jeździ na wózku inwalidzkim. W 2017 roku trafił do szpitala po upadku w pokoju hotelowym. Uderzył głową w krzesło i musiał mieć założone szwy.

RadioZET.pl/PK