Piątek pełen muzycznych premier w Radiu ZET: Selena Gomez, Rita Ora i Lost Kings

11.05.2018 13:57

Słuchacze Radia ZET mogą liczyć w piątkowe popołudnie na kilka muzycznych premier, które są naprawdę warte uwagi. Na antenie naszego radia usłyszycie nowe utwory Seleny Gomez, Rity Ory i Lost Kings. Wszystko po godz. 15:00.

Piątek pełen muzycznych premier w Radiu ZET: Selena Gomez, Rita Ora i Lost Kings fot. mat. prasowe

Selena Gomez — Back To You

Singiel „Back To You” promuje drugi sezon popularnego serialu "Trzynaście powodów". Utwór jest częścią osobnego soundtracku do drugiego sezonu. Serial zadebiutuje na Netfliksie w piątek 18 maja. Producentem piosenki jest nominowany do Grammy producent Ian Kirkpatrick, który współpracował z Seleną przy “Bad Liar”.

Selena Gomez

Rita Ora — Girls (feat. Cardi B, Bebe Rexha & Charli XCX)

Piosenka "Girls" to szumnie zapowiadana kolaboracja wokalistki Rity Ory, w której pierwotnie miały również wziąć udział Charli XCX oraz raperka Raye. Ostatecznie jednak skład tej kolaboracji zmienił się i do Rity oraz Charli dołączyły Bebe Rexha oraz popularna ostatnio raperka Cardi B. Utwór prawdopodobnie znajdzie się na nadchodzącym albumie Rity Ory, ale nie jest znana na ten moment dokładna data jej wydania.

Rita Ora

Lost Kings — When We Were Young (feat. Norma Jean Martine)

Nowy singiel amerykańskiego duetu, który tworzą Robert Abisi i Nick Shanholtz. Grupa zasłynęła z remiksów przebojów m.in. Imagine Dragons czy Rihanny. Właśnie zaprezentowali nowy singiel When We Were Young.

Lost Kings
Oceń