Piątek z premierami w Radiu ZET: Jason Derulo & David Guetta, Filip Lato

24.08.2018 13:06

Słuchacze Radia ZET mogą liczyć w piątkowe popołudnie na muzyczne premiery, które są naprawdę warte uwagi. Na antenie naszego radia usłyszycie nowe utwory Jason Derulo & Davida Guetty oraz Filipa Lato. Wszystko już w piątek po godz. 15:00.

Filip Lato fot. mat. prasowe / Kajus W. Pyrz

Jason Derulo & David Guetta — Goodbye (feat. Nicki Minaj & Willy William)

Multiplatynowy artysta, Jason Derulo połączył siły z Nicki Minaj, Willy William i Davidem Guettą w nowym, energetycznym, dwujęzycznym kawałku „Goodbye”.

Jason niedługo wyruszy w ogromną trasę europejską, która zacznie się już 19 września w Dublinie i obejmie koncerty w takich miastach jak Paryż, Berlin, Madryt, Mediolan i Warszawa. Łącznie artysta wystąpi przed 185 tysięczną publicznością.

Z kolei David Guetta wczoraj ogłosił swój siódmy studyjny album pod tytułem „7”, który pojawi się na sklepowych półkach już 14 września i znajdzie się na nim m. in. utwór „Goodbye”.

Jason Derulo fot. mat. prasowe

Filip Lato — Krawiec

„Krawiec” to trzeci singiel promujący nadchodzący debiutancki album Filip Lato. Utwór zdobył bardzo pozytywne recenzje w przedpremierowych odsłuchach i został nazwany przyszłym hitem. Premiera płyty „Halo Ziemia” już 5 października.

 Kiedy się zakochujemy, to nigdy nie myślimy, że na chwilę. Wydaje nam się, że miłość będzie trwała wiecznie i tego właśnie byśmy chcieli, bo przecież nie ma nic piękniejszego. Ale życie nie jest idealne i żaden związek taki nie jest. Z czasem stopniowo się od siebie oddalamy. Przytłacza nas codzienność. Zwłaszcza jeśli się od siebie różnimy, mamy inne cele, pragnienia. I marzenia. Wtedy właśnie wkrada się monotonia i nuda. I choć nie ma w związku wojny- to nie ma też zachwytu. Kiedy sobie to uświadomimy, budzi się w nas potrzeba wolności. Więc biegniemy za latawcem, jej symbolem. Próbujemy go dogonić, żeby znów zaznać szczęścia. Wyrywamy się ze stagnacji, żeby odnaleźć emocje, które uśpiła w nas rutyna. Może to będzie nowa miłość? Na to pytanie każdy sam musi znaleźć odpowiedź. Jedno jest pewne: trzeba szukać szczęścia. W każdej sytuacji i za wszelką cenę… — mówi o nowym singlu Lato.

Filip Lato fot. mat. prasowe /Kajus W. Pyrz

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń