Zamknij

Piątkowa premiera w Radiu ZET: Ava Max i nowy singiel „So Am I”

Redakcja
08.03.2019 10:49
Piątkowa premiera w Radiu ZET: Ava max i nowy singiel "So Am I"
fot. mat. prasowe

Już po godz. 14:00 słuchacze Radia ZET usłyszą nowy singiel Avy Max zatytułowany „So Am I”. Jak mówi sama artystka, jej najnowsza piosenka opowiada o miłości do samego siebie.

„So Am I” to tytuł kolejnego singla Avy Max, najnowszej popowej sensacji 2019 roku.

Utwór opowiada o miłości do samego siebie, byciu innym, byciu wyrzutkiem niepasującym do formy, w którą chce nas włożyć społeczeństwo — mówi Ava o nowym singlu i dodaje: „Ilekroć czuję się smutno, przypominam sobie, że moje wady sprawiają, że jestem doskonała, ponieważ w rzeczywistości nie ma ideału”.

„So Am I” to następca światowego hitu Avy "Sweet but Psycho". Wyprodukowany przez nominowanego do Grammy super-producenta Cirkuta (Maroon 5, Miley Cyrus, The Weeknd) i napisany wspólnie z Madison Love (Camila Cabello) utwór przez osiem tygodni z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w europejskich rozgłośniach radiowych.

Międzynarodowy hit pokrył się potrójną platyną w Norwegii i Szwecji, podwójną w Australii, Holandii, Irlandii i Szwajcarii, platyną w Danii, Finlandii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Włoszech oraz złotem w Meksyku, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Austrii, Portugalii, Niemczech, Polsce i Francji. „Sweet but Psycho”, który zdobył ponad 750 milionów streamów i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie, ma równie popularny teledysk, wyreżyserowany przez Shomi Patwary (Beyoncé, The Weeknd), który obecnie ma ponad 178 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale Ava Max.

Ava Max jest wyjątkowym nowym talentem, obdarzonym sejsmicznym głosem, indywidualistycznym sposobem myślenia o modzie i niezaprzeczalnym talentem do teatralnej, kinowej sztuki. Córka albańskich imigrantów, Max urodziła się w Wisconsin, ale wychowała się w Wirginii, gdzie podbiła serca publiczności na długo przed rozpoczęciem liceum. Zdeterminowana od najmłodszych lat, by występować na scenie i wyposażona w wyjątkową barwę głosu przekazaną przez jej matkę, śpiewaczkę operową, Max szlifowała swoje umiejętności, występując na wielu konkursach wokalnych. Zainspirowana przez odważną ucieczkę swoich rodziców od konfliktu politycznego, który nękał ich ojczyznę; ostatecznie przeprowadziła się do Los Angeles, aby kontynuować swoje powołanie.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK