Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Kygo & Rita Ora, SZA / The Weeknd / Travis Scott, Lil Dicky

Piotr Krajewski
19.04.2019 11:55
Piątkowe premiery w Radiu ZET: Kygo & Rita Ora, SZA / The Weeknd / Travis Scott, Lil Dicky
fot. mat. prasowe

W każdy piątek słuchacze mogą liczyć na najgorętsze muzyczne nowości na antenie Radia ZET. Tym razem zaprezentujemy nowy utwór od Kygo i Rity Ory, wspólny singiel SZA, The Weeknd i Patricka Stumpa oraz piosenkę „Earth”, w którą zaangażowało się mnóstwo gwiazd muzyki.

Premiera po godz. 13:00: Kygo & Rita Ora — Carry On

Kygo powraca z nowym tanecznym singlem zatytułowanym „Carry On”, w którym możemy usłyszeć Ritę Orę. To pierwsza współpraca znanej brytyjskiej gwiazdy z popularnym brytyjskim DJ-em, autorem przebojów „It Ain’t Me” z Seleną Gomez czy „Born To Be Yours” z Imagine Dragons.

Premiera po godz. 14:00: SZA / The Weeknd / Travis Scott — Power Is Power

„Power Is Power” to wspólny singiel SZA, The Weeknd i Travisa Scotta, który zapowiada wyjątkową ścieżkę dźwiękową inspirowaną serialem „Gra o Tron”. W związku z premierą 8. sezonu ukaże się album „For The Trone”. Premiera już 26 kwietnia.

Premiera po godz. 15:00: Lil Dicky i goście z singlem „Earth”

Autor wielu platynowych przebojów — Lil Dicky, wydaje nowy, specjalny singel „Earth”. Utwór powstał przy współpracy z fundacją Leonarda DiCaprio, która zaangażowana jest w ochronę środowiska i klimatu. Do akcji przy nagraniu singla „Earth” dołączyła cała plejada gwiazd m.in. Justin Bieber, Ariana Grande, Halsey, Shawn Mendes, Charlie Puth, Sia i Miley Cyrus.

RadioZET.pl/PK