Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Piątkowe premiery w Radiu ZET: The Chainsmokers & 5 Seconds Of Summer, Dermot Kennedy

08.02.2019 10:54

Słuchacze Radia ZET mogą liczyć na piątek pełen muzycznych premier. Już po godz. 11:00 na naszej antenie będzie można usłyszeć piosenkę „Who Do You Love” The Chainsmokers & 5 Seconds Of Summer. Kolejna nowość, czyli „Lost” Dermota Kennedy’ego pojawi się w Radiu ZET po godz. 13:00.

The Chainsmokers & 5 Seconds Of Summer fot. mat. prasowe

The Chainsmokers & 5 Seconds Of Summer — Who Do You Love

The Chainsmokers i 5 Seconds Of Summer połączyli siły we wspólnym utworze „Who Do You Love”. To pierwsza współpraca słynnego amerykańskiego duetu i australijskiego zespołu, który bije rekordy popularności na całym świecie.

Dermot Kennedy — Lost

W Radiu ZET nie zabraknie też nowości od zdolnego Brytyjczyka. Dermot Kennedy napisał na Facebooku: „Napisałem ten kawałek jakiś czas temu i cieszę się, że w końcu mogę go wam zaprezentować! Wkrótce pojawi się też teledysk do piosenki, więc czekajcie”.

Dermot Kennedy może pochwalić się łączną liczbą streamów przekraczającą 300 milionów (Spotify, Apple Music, YouTube). W Spotify miesięcznie ma 4,3 mln słuchaczy. Artysta sprzedał ponad 80 tys. biletów na koncerty na całym świecie. Poprzedni singiel Kennedy’ego, „Power Over Me”, dotarł do 3. miejsca Airplay w Polsce.

Dermot Kennedy fot. mat. prasowe

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń