Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowe single Ofenbach i Raya Daltona

08.01.2021 12:12
Ofenbach
fot. mat. prasowe

Piątek pełen gorących premier w Radiu ZET. Ofenbach wracają z nowym singlem zatytułowanym „Wasted Love”, a znany z przeboju „In My Bones” Ray Dalton prezentuje najnowszą piosenkę „Don’t Make Me Miss You”. 

Ofenbach i Ray Dalton powracają z nową muzyką. W piątek na antenie Radia ZET macie okazję usłyszeć ich nowe utwory, które być może już wkrótce staną się wielkimi hitami na listach przebojów.

Ofenbach i nowy singiel „Wasted Love”

„Wasted Love” Ofenbach to pobudzający, house'owy numer od paryskiego duetu jest dokładnie tym, czego potrzeba, by zacząć nowy rok z zaraźliwą energią.

- Napisaliśmy i wyprodukowaliśmy "Wasted Love" latem, kiedy "Head Shoulders Knees and Toes" zdobywało kolejne pozycje na listach przebojów na całym świecie - mówią Ofenbach i dodają: „Dało nam to kopa, by nagrać utwór, który będzie dla nas hymnem. Refren wyszedł dokładnie taki, jaki chcieliśmy - mocny i chwytliwy - dzięki Lagique'owi”.

Piosenka utrzymana jest w unikatowym i charakterystycznym dla Ofenbach dance-popowym stylu. Do współpracy zaprosili Lagique'a, którego melancholijny i wpadający w ucho głos, sprawi, że będziecie śpiewać "Wasted Love" cały dzień. Pełen radosnej energii, żwawy numer jest gotowy, by zdominować radiowy eter.

Ofenbach w ciągu czterech ostatnich lat zgromadzili ponad miliard streamów. Poprzedni singiel zespołu, "Head Shoulders Knees and Toes", okazał się prawdziwym megahitem, docierając do Top 10 list przebojów w Austrii, Szwajcarii, Niemczech i Holandii.

Ray Dalton i nowy singiel „Don’t Make Me Miss You”

Ray Dalton to nominowany do nagrody Grammy artysta pochodzący z Seattle. Po wielkim sukcesie utworu „In My Bones” wydał nowy singiel „Don’t Make Me Miss You”. Jak zwykle w przypadku tego twórcy, możemy spodziewać się podnoszącej na duchu piosenki, która wywoła uśmiech na naszych twarzach.

Jego wielokrotnie nagradzany hip-hopowy hymn nagrany z Macklemorem i Ryanem Lewisem o nazwie „Can’t Hold Us” był kamieniem węgielnym dla wielkiej kariery. Udało mu się zdobyć numer jeden na czterech różnych listach Billboardu, tytuł najczęściej streamowanego utworu 2013 roku w Spotify i dwie nagrody MTV. Ray współtworzył także hit Madcona „Don’t Worry”, który był numerem jeden w 21 krajach. Później nadszedł czas na solowy kawałek „In My Bones”, który podbił radiostacje nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

– Chciałbym, żeby ludzie znaleźli połączenie z moją duszą, życiem, sercem i umysłem. „Don’t Make Me Miss You” pokazuje moją bardziej romantyczną stronę. Chciałem złapać z ludźmi więź. Chciałem, żeby mogli powiedzieć – z Rayem mogę płakać, bawić się i pić tequillę, Ray to mój najlepszy przyjaciel. Pamiętajcie, że jestem tu dla Was – mówi o utworze artysta.

RadioZET.pl/mat.prasowe