Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowości zaprezentuje Gromee i Ed Sheeran

Joanna Chojnacka
10.09.2021 11:38
Ed Sheeran
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Piątek pełen gorących premier na antenie Radia ZET. Naszym słuchaczom nowe utwory zaprezentuje m.in. Ed Sheeran i Gromee.

Piątek po raz kolejny zaowocuje muzycznymi nowościami na antenie Radia ZET. Przez cały dzień na naszych słuchaczy będą czekały gorące premiery zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.

Gromee/CATALI - Talk To Me

Czołowy polski producent i DJ Gromee nawiązuje kolejną międzynarodową współpracę! Tym razem łączy siły z CATALI w nowym singlu "Talk to Me”, którego fragment przedpremierowo pojawił się na Tik Toku!

Gromee (Andrzej Gromala) już od dekady dominuje na polskim i zagranicznym rynku. Jest znany ze współprac ze wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy hity radiowe zgodne z aktualnymi trendami. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji.

W 2015 Gromee odniósł sukces w Szwecji, Rosji, Niemczech i Holandii z singlem "Follow You”. Wraz z żoną Sarą Chmiel-Gromalą jest autorem piosenki "Share the Joy” promującej konkurs Eurowizja Junior 2019. Singel "Worth It” (2020) z islandzką wokalistką ÁSDÍS dotarł w Polsce do 1. miejsca i pojawił się na 12 playlistach NFM towarzyszących piątkowym premierom. Ostatnim projektem Gromee’ego jest gorąca współpraca z międzynarodową gwiazdą z Rumunii, INNA – "Cool Me Down”. Piosenka znalazła się na 2. miejscu w oficjalnym radiowym zestawieniu AirPlay. Artysta niedawno dołączył także do grona jurorów w 15. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego start pokrywa się z premierą najnowszego singla "Talk to Me”.

CATALI, a właściwie Catalina Schweighauser, jest 26-letnią artystką amerykańskiego, holenderskiego, szwajcarskiego i włoskiego pochodzenia mieszkającą w Amsterdamie. Studiowała muzykę współczesną w Guildford w Anglii. Jej styl muzyczny to wybuchowa mieszanka chwytliwych utworów i silnego kobiecego wokalu. Pop, dance i house to główne gatunki artystki, a teksty są jedną z jej mocnych stron.

Premiera "Talk To Me” w Radiu ZET po godz. 10:00.

Ed Sheeran - Shivers

Ed Sheeran prezentuje dziś najnowszy singiel "Shivers" wraz z oficjalnym teledyskiem. To drugi utwór, który promuje album "=". Materiał ma ukazać się 29 października nakładem Asylum/Atlantic.

Produkcją wyczekiwanego albumu zajął się sam Sheeran, Steve Mac oraz FRED.

Premiera "Shivers” Eda Sheerana w Radiu ZET po godz. 11:00.