Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET. Nowości od Jespera Jenseta i Deana Lewisa

Redakcja
18.01.2019 13:12
Jesper Jenset
fot. mat. prasowe

W piątek słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć dwa zupełnie nowe utwory. Już po godz. 14:00 na naszej antenie pojawi się nowość od Jespera Jenseta, a po godz. 15:00 nowa piosenka z repertuaru Deana Lewisa.

Jesper Jenset — Red Eyes. Premiera po godz. 14:00

Jesper Jenset zasłynął w Polsce przede wszystkim za sprawą hitu „One Last Time” Gromeego, w którym młody artysta z Norwegii pojawił się gościnnie. Ich wspólna piosenka była wielkim przebojem także na antenie Radia ZET. Teraz przyszła pora na nowy solowy singiel Jenseta zatytułowany „Red Eyes”.

Dean Lewis — 7 Minutes. Premiera po godz. 15:00

Po światowym sukcesie hitu „Be Alright”, Dean Lewis prezentuje premierowy utwór „7 Minutes”. To świetny przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po debiutanckim albumie artysty.

Prosty akustyczny refren, który przeobraża się w optymistyczny hymn – „7 Minutes” powstało w taksówce w Londynie, po kłótni z dziewczyną. – Piosenka opowiada o tym, gdy kogoś poznajemy, tworzymy wspomnienia, a potem żałujemy – opowiada Dean Lewis.

O bólu z powodu utraconej miłości napisano już mnóstwo piosenek, jednak niewielu decyduje się na opisanie o tych pierwszych kilku chwilach złamanego serca, gdy głowa się kręci, a powaga sytuacji zaczyna przybierać na sile.

Utwór został nagrany w The Barn Studio w Hitchin w północnym Londynie. Producentami kawałka są Edd Holloway i Nick Atkinson, z którymi Lewis pracował przy „Waves” i „Be Alright”. „7 Minutes” już stał się ulubieńcem fanów podczas koncertów na całym świecie. Dodajmy: wyprzedanych.

Dean Lewis ma już na koncie ponad miliard streamów na całym świecie. „Be Alright” wciąż okupuje szczyty list przebojów. Singiel ma już status złotej płyty w USA. Utwór trafił do Top 10 w 23 krajach na iTunes, w tym w sześciu zajął najwyższe miejsce. Dean jest numerem jeden w pięciu krajach w rankingach Spotify, jest również obecny w Top 5 w 13 krajach i Top 10 w 23.

Wyczekiwany debiutancki album artysty ukaże się jeszcze w tym roku.

Dean Lewis
fot. mat. prasowe

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK