Teraz gramy

Piękny gest artysty. Daddy Yankee śpiewa swój hit „Despacito” razem z chorą dziewczynką! [WIDEO]

29.06.2017 14:34

Przebój „Despacito” podbija cały świat. Nucą i śpiewają go obecnie dosłownie wszyscy. W utworze zakochała się także mała Andrea. Daddy Yankee, jeden z twórców wielkiego hitu, postanowił spełnić marzenie dziecka i odwiedzić w szpitalu chorą dziewczynkę. Razem zaśpiewali tegoroczny przebój lata.

Piękny gest artysty. Daddy Yankee śpiewa swój hit „Despacito” razem z chorą dziewczynką! [WIDEO] fot. Youtube (UrbanoVideosTV)

Daddy Yankee przebywa obecnie w trasie koncertowej po Europie. W najbliższym czasie wystąpi m.in. w Tel Awiwie, Maladze, Barcelonie czy Londynie. Artysta znalazł jednak chwilę czasu i odwiedził małą Andreę, która przebywa w jednym z madryckich szpitali. Dziewczynka jest chora na raka.

Wspólnie zaśpiewali hit „Despacito”, do którego teledysk już niedługo może stać się najczęściej oglądanym klipem w historii internetu. Dziewczynka była bardzo szczęśliwa ze spotkania z Portorykańczykiem.

Zastanawialiście się kiedykolwiek, o czym jest ta piosenka? Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy tekst. Na przebój możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/billboard/PK

Oceń