Zamknij

Pielgrzymkowa wersja „Despacito” hitem sieci. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Redakcja
07.08.2017 09:44
Pielgrzymkowa wersja „Despacito” hitem sieci. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]
fot. Youtube (Gosc Wroclawski)

Takiej przeróbki największego hitu ostatnich lat jeszcze nie było. Wrocławscy pielgrzymi zaprezentowali niecodzienną wersję „Despacito”, która podbija obecnie polski internet. Przeróbka spodobała się tegorocznym pielgrzymom do tego stopnia, że coraz więcej grup śpiewa ją idąc na Jasną Górę.

O fenomenie przeboju Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee można pisać w nieskończoność. Polski internet zalewa fala parodii „Despacito”, ale takiej wersji nikt się chyba nie spodziewał.

Swoją nietypową przeróbkę zaprezentowała wrocławska grupa pielgrzymkowa. Jak poinformował ostatnio wrocławski "Gość Niedzielny", pielgrzymkowe "Despacito" stworzyli Magdalena Ojak, siostra Janina Anna Kaczmarzyk i ksiądz Jakub Bartczak. Wykorzystując słynną już na całym świecie melodię, pielgrzymi śpiewają o ich pieszej drodze w stronę Częstochowy.

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu

Ten moment musiał w końcu nadejść. Klip do „Despacito” to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. Teledysk przekroczył magiczną barierę 3 miliardów wyświetleń. Więcej szczegółów tutaj.

Oktawian i „Despacito” po polsku

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak mogłoby brzmieć „Despacito”, gdyby był to utwór polskiego artysty? Swoją autorską wersję wakacyjnego przeboju przedstawił Oktawian. Tutaj możecie posłuchać balladowej wersji pod tytułem „Powoli”.

Twórca „Despacito” w nowej wersji przeboju DNCE

W sieci zadebiutował właśnie remiks utworu „Kissing Strangers” z gościnnym udziałem Luisa Fonsiego, autora słynnego „Despacito”. Pojawiły się zwrotki w języku hiszpańskim, a nowa wersja zyskała sporo latynoskiego klimatu. Czy remiks powtórzy sukces tegorocznego hitu lata? Posłuchajcie tutaj i sami oceńcie

RadioZET.pl/goscniedzielny/PK