Zamknij

Pies naśladuje Madonnę. Zdjęcia zwierzaka podbijają internet! [FOTO]

Redakcja
06.08.2018 14:55
Maxdonna
fot. boredpanda.pl, instagram.com/max_et_vincent/

Vincent Flouret to francuski fotograf, który od lat wykorzystuje swój talent fotograficzny do szczytnych celów. Za pomocą zdjęć próbował m.in. pomóc czworonogom ze schronisk znaleźć nowy dom. Francuz zaprezentował niedawno swój nowy projekt „Maxdonna”, w którym towarzyszy mu jego 6-letni pies Max. Zwierzak odtwarza kultowe fotografie Madonny.

Pies naśladuje Madonnę: ZDJĘCIA

Madonna to ikona popkultury, która na stałe zapisała się w historii świata muzyki. Jej kultowe zdjęcia z teledysków i sesji pamiętają wszyscy. Najsłynniejsze z nich postanowił odtworzyć francuski fotograf Vincent Flouret.

ZOBACZ TEŻ: 21-letnia Lourdes Leon. Tak dziś wygląda CÓRKA Madonny [ZDJĘCIA]

W ciągu kilku ostatnich miesięcy artysta z Paryża tworzył projekt pod nazwą „Maxdonna”, do którego zaangażował swojego psa Maxa. 6-letni czworonóg naśladujący Królową Popu okazał się hitem internetu. Zdjęcia zwierzaka robią furorę w sieci, a projektem Francuza zainteresowały się media z całego świata.

Vincent Flouret przyznał, że jest wielkim fanem Madonny i w ten sposób chce oddać jej hołd. Nie robi tego jednak dla sławy oraz własnych korzyści. Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży zdjęć z projektu „Maxdonna” trafią na cele charytatywne. Fotograf przekaże pieniądze fundacji „Raising Malawi”, którą założyła sama Madonna. Od wielu lat piosenkarka działa na rzecz poprawy sytuacji dzieci w tym afrykańskim kraju.

W galerii możecie zobaczyć, jak świetnie pies Max naśladuje Madonnę. Zdjęcia zrobiły wrażenie na samej Królowej Popu, która udostępniła w internecie jedną z fotografii.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/boredpanda.com/PK